آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۳۱۱۴
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵
سرمربی استقلال پس از برد قاطع مقابل نفت آبادان در نشست خبری شرکت کرد.
سرمربی استقلال پس از برد قاطع مقابل نفت آبادان در نشست خبری شرکت کرد.
وینفرد شفر،سرمربی استقلال که از برد ۴ بر صفر تیمش بسیار خوشحال به نظر می رسید با حضور در نشست خبری درباره این دیدار صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

 این بهترین بازی ما بود

شب گذشته در هتل بازیکنان و اعضای باشگاه برای من مراسمی به مناسبت کریسمس و سال نو گرفتند و برف بر سر من ریختند و به من گفتند که هدیه سال جدید را در زمین مسابقه خواهند داد. برای ما بسیار بسیار خوب بود و فکر می کنم بهترین بازی خود را برابر یک تیم بسیار خوب انجام دادیم. می خواهم از همه بازیکنانم تشکر کنم. به ویژه از امید ابراهیمی کاپیتان امروز ما که دو روز مریض بود و ما مطمئن نبودیم که امروز بازی می کند اما او یک کاپیتان واقعی است و شخصیت بسیار بسیار خوبی دارد.


از کادر فنی خودم، تشکر می کنم

همه بازیکنان ما خوب بودند. یک مهار بسیار بسیار خوب دروازه بان ما از ضربه کرار جاسم داشت.  ما بسیار با تمرکز بازی کردیم و همه کارهایی که در تمرینات انجام داده بودیم را در زمین تکرار کردیم. این فقط یک بازی بود و تمام شد و بازی بعدی در راه است که خیلی زود فرا می رسد. از اعضای کادرفنی خودم، از ساناک، ساشا فرزندم، طاهری، نامداری و خانبان تشکر می کنم. مربی ما بیژن طاهری امروز مریض بود و در بیمارستان حضور داشت که برای او بهترین ها را آرزو می کنم. همینطور از کادر پزشکی و ماساژورهای تیم و تیم رسانه ای باشگاه تشکر می کنم. کاری که ما انجام می دهیم شبیه این است که یک بذر را بکاریم و از آن مراقبت کنیم تا آن دانه بالا بیاید و همه ما می دانیم که فقط با کار تیمی شانس موفقیت داریم.

 

از گلزنی کریمی بسیار خوشحالم

خیلی برای محسن کریمی خوشحالم. او مدت طولانی در لیست نبود اما در تمرینات او را می دیدم و به او می گفتم که امیدوارم زودتر به لیست ما اضافه شود. همینطور از بازیکنان نیمکت نشین نیز تشکر می کنم زیرا اگر ما نیمکت خوب نداشته باشیم، نمی توانیم برنده باشیم. روی نیمکت نشستن به دلیل مسائل تاکتیکی است و دلیل دیگری ندارد. از هواداران نیز باید تشکر کنم. عملکرد آنها بسیار خوب است و آنها می دانند که چه زمانی به آنها نیاز داریم و در آن زمان از ما حمایت می کنند. از تیم داوری و خبرنگاران حاضر در نشست تشکر می کنم. از خبرنگاران برای اخبار درستی که منتشر می کنند، تشکر می کنم.

 

به یک مهاجم نیاز داریم

ما فقط در لیگ بازی نمی کنیم و بازی لیگ قهرمانان و حذفی را پیش رو داریم. مدیرعامل باشگاه و آقای توفیقی به خوبی شرایط را می دانند و امیدوارم یک مهاجم به زودی به ما اضافه شود. همچنین شاید یک یا دو بازیکن دیگر به ما اضافه شوند.
برچسب ها: شفر ، استقلال ، کاپیتان ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END