آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۲۸۳۱
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
پول ندهند به فیفا مراجعه می‌کنم
هرائیر مگیوان مدافع استقلال که در ابتدای فصل توسط منصوریان از این تیم کنار گذاشته شد در خصوص اینکه شایعه شده قرار است قراردادش با استقلال را فسخ کند گفت: چرا باید قراردادم را فسخ کنم؟ استقلال اول فصل از من خواست از لیست بیرون باشم و من هم قبول کردم. حالا هم باشگاه موظف است تمام طلبم را به من پرداخت کند.

به گزارش فیدوس: مدافع ارمنی تیم فوتبال استقلال گفت: حتی یک ریال از پولم را به باشگاه استقلال نمی‌بخشم.
هرائیر مگیوان مدافع استقلال که در ابتدای فصل توسط منصوریان از این تیم کنار گذاشته شد  در خصوص اینکه شایعه شده قرار است قراردادش با استقلال را فسخ کند گفت: چرا باید قراردادم را فسخ کنم؟ استقلال اول فصل از من خواست از لیست بیرون باشم و من هم قبول کردم. حالا هم باشگاه موظف است تمام طلبم را به من پرداخت کند.

وی افزود: ابتدای فصل از یکی از تیم های خوب ایران پیشنهاد داشتم و می‌توانستم دوستانه از استقلال جدا شوم اما نه رضایتنامه‌ام را دادند و نه از من در تیم استفاده کردند. 1 ماه با استقلال تمرین کردم و در آخر هم از فهرست تیم من را کنار گذاشتند.

مگویان تاکید کرد: من دوست داشتم در استقلال باشم و امسال به این تیم کمک کنم اما آقایان خودشان نخواستند. حالا هم چرا باید با استقلال فسخ قرارداد کنم؟ من بازیکن استقلال هستم اما در ارمنستان استراحت می کنم و پولم را می‌گیرم. 

وی با بیان اینکه تا ریال آخر پولش را طبق قرارداد از استقلال می‌گیرد به نامه نیوز گفت: نیازی به مذاکره با مسئولان استقلال ندارم. از گذشته هم مطالباتی دارم که اگر به نتیجه رسیدم آن را دریافت می‌کنم در غیر این صورت به فیفا مراجعه خواهم کرد.
Histats.com START (standard) Histats.com END