آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۱۷۷۶
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
مدیر بازار کنزالمال خرمشهر خبر داد؛
قرار است برگزار کنندگان جشنواره اروند کتابچه ای با تیراژ بالا منتشرکند که در آن به هر کدام از غرفه داران بازار کنزالمال صفحه ای برای تبلیغات اختصاص یافته است و تمام غرفه داران که مایل به معرفی واحد های تجاری خود بودند در این کتابچه معرفی شده اند .

به گزارش فیدوس: مدیر بازار کنزالمال خرمشهر از انتشار کتابچه ای برای معرفی واحدهای تجاری مستقر در بازار کنزالمال خرمشهر به بهانه  جشنواره خرید طلایی اروند خبر داد.
شهباز خواجوی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: قرار است برگزار کنندگان جشنواره کتابچه ای با تیراژ بالا منتشرکند که در آن به هر کدام از غرفه داران بازار کنزالمال صفحه ای برای تبلیغات اختصاص یافته است و تمام غرفه داران که مایل به معرفی واحد های تجاری خود بودند در این کتابچه معرفی شده اند .
وی افزود: این کتابچه قرار است در محل های پر تردد همچون فرودگاه، راه آهن و در میان گردشگرانی که در زمان جشنواره خرید طلایی به منطقه آزاد اروند سفر می کنند، توزیع شود. 
مدیر بازار کنزالمال خرمشهر در ادامه متذکر شد: بازار کنزالمال با توجه به اینکه وابسته به سازمان منطقه آزاد اروند است مستقل از این سازمان برنامه ای برای جشنواره ندارد و طبق سیاست های سازمان عمل خواهد کرد
وی به تشریح نحوه مشارکت بازار کنزالرمال در جشنواره خرید طلایی اروند پرداخت و گفت:  یکی از برنامه های غرفه داران مجتمع تجاری کنزالمال خرمشهر، این است که بالنی با آرم جشنواره و با لحاظ کردن شرایط ایمنی پروازها به هوا بفرستند، سالن های بازار چراغانی و تبلیغات در سطح غرفه ها انجام می شود و علاوه بر این عروسک هایی مشابه عروسک لگو جشنواره در طول برگزاری جشنواره به خریدان خوش آمد خواهند گرفت .
خواجوی از اعطای تسهیلات و اهدای جوایز ویژه به قید قرعه به عنوان دیگر برنامه بازار کنزالمال در  مدت برگزاری جشنواره خرید طلایی یاد کرد و افزود: جزئیات اهدای هدایا، زمان قرعه کشی و میزان تخفیف های در نظر گرفته به تدریج اعلام خواهد شد.
وی در پایان به معرفی مجتمع تجاری کنزالمال پرداخت و گفت: این بازار 240 واحد تجاری فعال هستند و بیشترین فراوانی رسته ها صنفی را کالاهای آشپزخانه، پوشاک، کیف و کفش، کالاهای منزلی و لوازم آرایشی بهداشتی به خود اختصاص داده است.
Histats.com START (standard) Histats.com END