آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۱۷۵۶
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۷
بزرگترین اتفاق در تاریخ آبادان و خرمشهر
همزمان با جشنواره خرید طلایی اسماعیل زمانی از حذف روادید اتباع خارجه تمامی کشورها به جز رژیم صهیونیستی در منطقه آزاد اروند خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار فیدوس  اسماعیل زمانی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد اروند در گفت و گو با خبرنگار فیدوس اظهار کرد: روز گذشته خبر اجرایی شدن حذف روادید اتباع خارجه کل کشورها به جزء رژیم صهیونیستی در منطقه آزاد اروند را دریافت کردیم.

وی گفت: افتتاحیه این رویداد با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در روزهای آتی برگزار می شود.

زمانی یادآور شد: پیش از این برای تردد 12 کشور از جمله آمریکا محدودیت هایی لحاظ شده بود که طی جلساتی این محدودیت های در منطقه آزاد اروند برداشته شده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند افزود: آیین افتتاحیه حذف روادید هفته آینده با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در اتاق بازرگانی خرمشهر برگزار می شود.

زمانی توضیح داد: دبیرخانه این افتتاحیه از روز چهارشنبه در سازمان منطقه آزاد اروند کار خود را آغاز کرده است و سفیران کشورها برای این اتفاق دعوت خواهند شد.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند بر همزمانی و نقش جشنواره خرید طلایی اروند در معرفی این فرصت فراهم شده تاکید و اظهار کرد: ظرفیت سازی جشنواره خرید طلایی اروند و این فرصت فراهم شده، انقلاب اقتصادی بزرگی را در منطقه رقم خواهد زد که این امر مستلزم انسجام و حضور همه جانبه تجار و کسبه منطقه است.

وی توضیح داد: می توان تیزرهای و کلیپ های تبلیغاتی را به زبان های مختلف از جمله زبان عربی تهیه کرد و در این تیزرهای قابلیت ایجاد شده که منجر به برقراری ارتباط با کشورهای جهان شده است را اعلام کرد.

اسماعیل زمانی بر نقش رونق بخشی جشنواره خرید طلایی اروند بر تجارت منطقه تاکید کرد و گفت: این جشنواره می تواند زمینه تغییرات را فراهم کند اما نباید این نکته را فراموش کرد که تغییرات اجتماعی نیازمند تعامل و تفاهم بین مسئولان است.

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
علیرضا پوربحرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
0
0
بسیار عالی تشک
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
0
0
سلام امیدوارم که از لحاظ امنیتی هم اتباعی که وارد میشن حتما بازرسی و چک بشن به خوبی به امید روزهای خوب
Histats.com START (standard) Histats.com END