آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
تعداد زیادی از زنان و دختران در خیابان هدف مزاحمت‌های وی قرار گرفته‌اند
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۰

علی رنجکش- روزنامه ایران:‌ پسر جوان برای خنده دوستانش نقش یك عقب‌مانده را بازی می‌كرد و در خیابان‌های آبادان با مزاحمت برای زنان به وحشت‌آفرینی پرداخت.

عقربه‌ها ساعت 8 جمعه شب 22 آذرماه سال جاری را نشان می‌داد، پسر جوانی با كاپشن و كلاه نقاب‌دار سیاه‌‌رنگ در خیابان امام خمینی(ره) شهر آبادان رفتارهای مرموزانه‌ای داشت.

پسر جوان كه چند تن از دوستانش وی را تحت نظر داشتند خود را به حالت افراد عقب‌مانده درمی‌آورد و به سمت زنان و دختران می‌رفت و با مزاحمت برای آنان باعث سرگرمی و خنده 15 تن از دوستانش می‌شد.

همین كافی بود تا چند تن از رهگذران كه شاهد مزاحمت‌های پسر جوان با حالت عقب‌ماندگی بودند با پلیس تماس گرفته تا تیمی از مأموران كلانتری 16 آبادان خود را به محل برسانند.

مأموران دیدند پسر مزاحم از محل دور شده و در بررسی‌ها پی بردند تعداد زیادی از زنان و دختران در خیابان و جلوی دید مردم هدف مزاحمت‌های وی قرار گرفته‌اند و زمانی كه مردان رهگذر سعی در هواخواهی از زنان وحشت‌زده داشته‌اند 15 پسر جوان به حمایت از مزاحم مرموز پرداخته‌اند.

مأموران با به دست آوردن مشخصات جوان مزاحم شروع به گشتزنی در خیابان كرده تا این‌كه وی را در چهارراه امیری شناسایی كردند.تیم گشت با مشاهده پسر جوان و همدستانش درخواست نیروی كمكی كرد و تیمی از مأموران یگان امداد به صورت محسوس و نامحسوس محل تردد مزاحم خیابانی را تحت‌ نظر گرفتند.

ساعت 9 شب بود كه مأموران در اقدامی غافلگیرانه پسر جوان را در حلقه محاصره خود درآوردند اما دوستانش كه تماشاچی مزاحمت‌های وی بودند برای فراری دادن وی به سمت مأموران حمله كردند. 15 تماشاچی وقتی دیدند دستبند روی دستان دوستشان نقش گرفته و احتمال می‌رود خودشان نیز دستگیر شوند پا به فرار گذاشتند.

سامان در بازجویی‌های پلیسی به مأموران گفت: در منطقه كوی ویلای خرمشهر زندگی می‌كنم و در حال خدمت سربازی در كرمانشاه هستم، برای استراحت و تفریح با تعدادی از دوستانم به آبادان آمدیم و به دنبال سرگرمی بودیم كه نقشه‌ای كشیدیم.

وی گفت:‌ تصمیم گرفتیم من نقش پسری عقب‌مانده را بازی كنم و به سمت زنان و دختران بروم و مزاحمشان شوم و این كارم باعث سرگرمی و خنده دوستانم شود.

سامان در ادامه افزود: فكر نمی‌كردم دستگیر شوم، دوستانم مرا سایه به سایه زیر نظر داشتند و حتی كسی جرأت اعتراض نداشت.

سرهنگ حسن كهیایی رئیس پلیس آبادان گفت: پلیس با كسانی كه قصد بر هم زدن نظم عمومی را داشته باشند بشدت برخورد می‌كند و همكاری خوب و هماهنگ پلیس و قوه قضاییه باعث شده مأموران با انگیزه بالاتری با افراد متخلف در شهر برخورد كنند.

بنابر این گزارش، در حالی كه سامان فكر نمی‌‌كرد به خاطر اختلال در نظم و جنبه عمومی به زندان بیفتد با دستور بازپرس كشیك و دادستان آبادان روانه زندان شد و تحقیقات تكمیلی برای افشای دیگر جرایم احتمالی جوان مزاحم ادامه دارد.

انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
آرش آبخو
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۶
0
0
درود و خسته نباشيد فراوان به عزيزان دلسوز و فداكار نيروي انتظامي، به ويژه در ناحيه انتظامي شهرستان آبادان.
ژیلا
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۶
0
0
خداوکیلی ضمن تشکرازنیروی انتظامی دادستان محترم دستوربده مثل [...] حالشو بگیرن تازنان به ایشان بخندد
غضنفر
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۶
0
0
با سلام و خسته نباشید به عزیزان نیروی انتظامی جناب سرهنگ حسن کهیایی اکه با موتور سوار های که کیف قاپی میکنن یا موبایل ویا حتی زنجیر طلا از گردن عابرین میدزدن هم یه برخوردی بکنید بد نیست بخدا هیچ کس از دستشون راحت نیست دستمون به دامنتون یه فکری برا این معظل بکنید.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END