آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۱۳۱۷
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۴
میراث به جامانده از پیمانکار سابق کنزالمال
عدم پرداخت بدهی به سازمان وقتی در کنار بدهی میلیاردی به کسبه که در تخلفی آشکار به نام پول پیش از آنها گرفته بود سبب شده است کسبه این بازار نتوانند با وجود گذشت چند ماه هنوز از زیر بار مشکلات به جامانده از دوران مدیریت پیمانکار سابق کنزالمال کمر راست کنند.
 
زمانی که دی ماه سال گذشته بازرسی دبیرخانه مناطق آزاد پس از بررسی های انجام شده خبر از بدهی بیست و سه میلیاردی پیمانکار وقت بازار کنزالمال به سازمان منطقه آزاد اروند داد مشخص بود دوران سیاه مدیریت این پیمانکار به سر خواهد آمد.

اما تا خرداد امسال این پیمانکار با تلاش برخی افراد با نفوذ روند واگذاری مدیریت بازار را به تاخیر انداخت تا آنکه به دستور دبیر وقت دبیرخانه مناطق آزاد این پیمانکار خلع ید شد.

اما آنچه از دوران او به جا مانده است میراث شومی ست که هنوز هم سایه اش از سر بازار کنزالمال برداشته نشده است.

عدم پرداخت بدهی به سازمان وقتی در کنار بدهی میلیاردی او به کسبه که در تخلفی آشکار به نام پول پیش از آنها گرفته بود سبب شده است کسبه این بازار نتوانند با وجود گذشت چند ماه هنوز از زیر بار مشکلات به جامانده از دوران مدیریت این فرد کمر راست کنند.

 حق حقوق از دست رفته کسبه و بدهی میلیاردی به بیت المال

کسبه زحمتکش این بازار که در کنار پرداخت اجباری مبالغ خلاف قانون به این فرد شاهد مدیریت منجر به هرج و مرج و بی نظمی او بودند نمی دانند چگونه طلب خود را از این فرد دریافت کنند.

کمااینکه تا امروز ما هیچ موضع مشخصی در خصوص تعیین تکلیف بدهی های او و نحوه پرداخت این بدهی ها به سازمان منطقه آزاد اروند و کسبه بازار شاهد نبودیم.

 حق حقوق از دست رفته کسبه و بدهی میلیاردی به بیت المال

به نظر می رسد حامیان با نفوذ این فرد که همواره مدافع حضور او در بازار بودند امروز نه تنها پاسخگوی حمایت منجر به ظلم خود نیستند بلکه توان روبرو شدن با کسبه این بازار را ندارند.

مشکل دریافت اجاره های عقب افتاده این فرد نیز معضلی ست که گریبان منطقه آزاد اروند را گرفته است.

 حق حقوق از دست رفته کسبه و بدهی میلیاردی به بیت المال

میراث هولناک دوران مدیریت این فرد بر بازار کنزالمال وقتی عیان می شود که ما با شایعاتی در خصوص قاچاق کالا توسط این فرد از طریق ورود کانتینرهای خالی به بازار در دورانی که کنزالمال تنها بازار منطقه آزاد محسوب می شد هستیم.

شایعاتی که صحت آن را باید مراجع مربوطه مشخص کنند.

 حق حقوق از دست رفته کسبه و بدهی میلیاردی به بیت المال

اما به نظر می رسد در حال حاضر پیش از هرچیر نیازمند آنیم مقامات قضایی با استینکاف این فرد از پرداخت بدهی ها برخورد کرده و حق و حقوق از دست رفته مردم را از این شخص بستانند.

Histats.com START (standard) Histats.com END