آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۱۰۲۱
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۷
عضو شورای شهر اهواز بیان کرد: جلسه‌ای با حضور مسئولان استانی و شهرستانی با هدف اخذ تصمیم صحیح در زمینه خانوارهای ساکن منازل پرخطر برخی از مناطق اهواز به ویژه منطقه منبع آب برگزار خواهد شد.

به گزارش فیدوس: عضو شورای شهر اهواز بیان کرد: جلسه‌ای با حضور مسئولان استانی و شهرستانی با هدف اخذ تصمیم صحیح در زمینه خانوارهای ساکن منازل پرخطر برخی از مناطق اهواز به ویژه منطقه منبع آب برگزار خواهد شد.

مازیار جهانبخشی با اشاره به منازل پرخطر منطقه منبع آب اهواز اظهار داشت: جلسه‌ای با حضور مدیرکل مدیرت بحران استان خوزستان، شهردار اهواز، شهردار منطقه 7 و اعضای شورای شهر با هدف اخذ تصمیم صحیح در زمینه خانوارهای ساکن منازل پرخطر برخی از مناطق اهواز به ویژه منطقه منبع آب برگزار خواهد شد.

وی افزود: شیرین شهر و شهر رامین امکانات لازم را ندارد و در بازدیدی که از این دو شهر به همراه برخی از خانواده‌های ساکن در منازل پرخطر داشتیم برای انتقال به این دو شهر راضی نبودند.

عضو شورای شهر اهواز با بیان اینکه این خانواده‌ها که در اکنون در منازل پرخطر اهواز ساکن هستند با امید کار در شهر و زندگی در اهواز به این کلانشهر آمده‌اند، بیان کرد: شهرهای شیرین شهر و رامین مشکلاتی در زمینه‌های مدرسه، درمان و بُعد مسافت را دارد.

وی گفت: در این جلسه همه زوایا بررسی خواهد شد و ان‌شاءالله تصمیم خوبی خواهیم گرفت تا خانوارهای ساکن در منازل پرخطر که بیش از 800 خانوار هستند را بتوانیم ساماندهی کنیم.
منبع: تسنیم
Histats.com START (standard) Histats.com END