آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۰۹۷۰
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
محسن كوهكن: ایرادات شیخ به رفتارهای احمدی نژاد به حق و درست بود
نماينده اصىولگراي مجلس در پاسخ به اين سوْال که بازگشت ناطق نوري تا چه اندازه در موفقيت و وحدت جريان اصولگرا مؤثر خواهد بود گفت: اگر بخواهيم واقعيت ها را در نظر بگيريم اين است كه به هر حال اشكالاتي در كار همه ما وجود دارد، بر فرض مثال وقتي مخالف كسي مي شويم هزار درجه مخالف وي مي شويم و وقتي هم موافق وي مي شويم هزاردرجه موافق مي شويم يعني يا صفر مي بينيم يا صد.
به گزارش فیدوس: عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری تاکید دارد بازگشت ناطق به سیاست به نفع جریان اصولگراست.
محسن كوهكن، نماينده اصىولگراي مجلس در پاسخ به اين سوْال که بازگشت ناطق نوري تا چه اندازه در موفقيت و وحدت جريان اصولگرا مؤثر خواهد بود گفت: اگر بخواهيم واقعيت ها را در نظر بگيريم اين است كه به هر حال اشكالاتي در كار همه ما وجود دارد، بر فرض مثال وقتي مخالف كسي مي شويم هزار درجه مخالف وي مي شويم و وقتي هم موافق وي مي شويم هزاردرجه موافق مي شويم يعني يا صفر مي بينيم يا صد.

وي اظهار داشت: در مورد آقاي ناطق يا هر برادر ديگري به جز معصوم بايد يك ستون بگذاريم و بگويم اين محاسن و اين معايب اش است، آدم عاقل از كسي كه توانمند است و ستون مزايا و ويژگي هاي مثبت اش بر ايراداتش مي چربد بايد استفاده كند، آقاي ناطق متعلق به اردوگاه اصولگرايان است و اصلاح طلب نيست. 

كوهكن بيان كرد: آقاي ناطق از زماني كه به بعضي از رفتارهاي رئيس جمهور سابق به حق ايرادات و اشكالاتي داشت عده اي شروع كردند و نسبت به وي تندروي كردند. 

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری ادامه داد: در جريان ماجراهاي ٨٨ من كنار وي بودم كه به وي زنگ زدند و گفت با برخوردي كه با بنده شده است اما من سرباز ولايتم و من فلاني نيستم و وقتي وي مي گويد من سرباز ولايتم براي من به عنوان يك اصولگرا وي قابل قبول است، البته امكان دارد در جاي سليقه وي را قبول نداشته باشم كه اين هم اشكال ندارد. 

اين نماينده اصولگراي مجلس تصريح كرد:بازگشت آقاي ناطق كه اینکه ایشان در جريان اصولگرا جلوداري كند براي جريان مفيد مي دانم چراكه اقاي ناطق انسان فهيم، بااخلاق و با ادبي است . 

وي اضافه كرد:در جريان اصولگرايي بايد يك تعداد از شخصيت هاي با تجربه و فهميده اي كه مباني را حفظ كرده اند و پشت سر رهبري نيز هستند حضور داشته باشند و صددرصد با حضور اقاي ناطق موافقم. 

كوهكن در مورد اينكه مثلث ناطق ،باهنر و لاريجاني را تا چه اندازه مفيد مي دانيد گفت:در هر جريان فكري وقتي مجموعه افرادي كه تاثير گذار هستند ،تجربه دارند و فهيم هستند دور هم جمع شوند خروجي خرد جمعي براي آن تفكر قطعا چيز خوبي خواهد بود.
منیع: نامه نیوز
Histats.com START (standard) Histats.com END