آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۰۸۴۱
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
شهردار اهواز از رایزنی برای ساخت شهرک سلامت با یک سرمایه گذار خبر داد و گفت: احداث شهرک سلامت در اهواز گامی در جهت توسعه متوازن شهر و ایجاد اشتغال است.
به گزارش فیدوس: شهردار اهواز از رایزنی برای ساخت شهرک سلامت با یک سرمایه گذار خبر داد و گفت: احداث شهرک سلامت در اهواز گامی در جهت توسعه متوازن شهر و ایجاد اشتغال است.
  منصور کتانباف نصب  در صحن علنی شورای شهر پنجم افزود: با یک سرمایه گذار درخصوص احداث شهرک سلامت به مساحت 10 هکتار مذاکره شده است.
وی با اشاره به اینکه سرمایه گذار در حال بررسی طرح است افزود: این شهرک ظرفیت خوبی برای جذب بیمار از سایر استان ها و حتی کشورهای مجاور است.
وی افزود: اگرچه با این سرمایه گذار به صورت انحصاری وارد مذاکره شده ایم اما به صورت انحصاری قرارداد بسته نمی شود و طرح نهایی از طریق فراخوان انتخاب می شود.
کتانباف نصب گفت: تهیه زمین و صدور پروانه برعهده شهرداری و احداث این شهرک با سرمایه گذار است و در نهایت هرکدام به نسبت آورده سهم می برند.
قرار است شهرک سلامت اهواز در 10 هکتار در منطقه کیانشهر با مشارکت بخش خصوصی ساخته شود.
به گفته مسئولان با راه اندازی این شهرک مردم می توانند با نرخ های مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، از امکانات فوق العاده درمانی شهرک سلامت استفاده کنند.

Histats.com START (standard) Histats.com END