آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۰۸۰۹
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۱
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم استان خوزستان برای کمک به مردم زلزله‌زده کرمانشاه آغاز شد.

به گزارش فیدوس: مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم استان خوزستان برای کمک به مردم زلزله‌زده کرمانشاه آغاز شد.

علی خدادادی  در اهواز با اشاره به زلزله شامگاه گذشته در کرمانشاه اظهار داشت: بروز زمین لرزه در مناطق غربی کشور به مرکزیت استان کرمانشاه منجر به جان باختن، مصدوم و بی‌سرپناه شدن تعداد زیادی از هموطنان عزیز شده است.

وی افزود: پیرو منویات رهبر معظم انقلاب بر حمایت همه جانبه از آسیب دیدگان این حادثه، جمعیت هلال احمر در راستای اهداف و برنامه‌های بشردوستانه خود در جهت بهره‌گیری از همت والا و توان بالقوه خیرین و مردم شریف ایران، برای حمایت و همدردی با هم نوعان و مردم آسیب دیده این حادثه دلخراش، نسبت به جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی اقدام کرده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان بیان کرد: مردم شریف خوزستان می‌توانند کمک‌های غیرنقدی خود اعم از پتوی سالم و تمیز، لوازم گرمایشی، چادر، کنسرو و خشکبار و آب معدنی، لوازم بهداشتی، داروهای ضروری، شیر خشک و وسایل بهداشتی نوزاد را به شعب جمعیت هلال احمر در سراسر استان ارسال کنند.

وی با اشاره به کمک‌های نقدی گفت: همچنین می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب 99999 نزد بانک‌های ملت، ملی، صادرات، رفاه، مسکن، دی، تجارت، سپه، پارسیان، شهر و آینده واریز کنند.
Histats.com START (standard) Histats.com END