آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۰۷۸۲
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵
در پی وقوع زلزله شدید در بخشی از مناطق غربی کشور و به ویژه استان کرمانشاه کارکنان گمرک خسروی از صبح امروز با حضور در محل کار نسبت به انجام تشریفات گمرکی کامیون های حامل بار در محوطه های گمرکی اقدام کردند که این خدمات با وجود شرایط خاص در منطقه همچنان ادامه دارد.

به گزارش فیدوس: گمرک ایران اعلام کرد: در پی وقوع زلزله شدید در بخشی از مناطق غربی کشور و به ویژه استان کرمانشاه کارکنان گمرک خسروی از صبح امروز با حضور در محل کار نسبت به انجام تشریفات گمرکی کامیون های حامل بار در محوطه های گمرکی اقدام کردند که این خدمات با وجود شرایط خاص در منطقه همچنان ادامه دارد.

خلیل حیدری مدیر کل گمرکات کرمانشاه در خصوص آسیب دیدگی ساختمان‌های گمرکات مرزی به دنبال این حادثه اعلام کرد: بخش‌هایی از ساختمان‌های قدیمی گمرکات در نقاط صفر مرزی آسیب دیده است.

وی در خصوص آسیب دیدگی کارکنان گمرک در این حادثه گفت : فقط دو نفر از کارکنان گمرک در پی این زمین لرزه آسیب دیده اند.

حیدری در ادامه تاکید کرد : با توجه به ورود ۵۰ دستگاه کامیون به محوطه گمرکی گمرک مرز خسروی از همان ساعات ابتدایی کارکنان گمرک در محل کار حاضر و خدمات گمرکی را ارائه دادند و همچنان فعالیت های گمرک خسروی ادامه دارد.

مدیر کل گمرکات کرمانشاه در ادامه تاکید کرد: با توجه به پیگیری ها و دستور رئیس کل گمرک ایران آمادگی گمرکات و کارکنان را جهت ارائه خدمات پشتیبانی و در اختیار قرار دادن محوطه های گمرکی به زلزله زدگان  در گمرکات مرزی کرمانشاه و شهر کرمانشاه اعلام کرده‌ایم.
Histats.com START (standard) Histats.com END