آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۰۶۶۱
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
شبکه بی‌بی‌سی سریال «آزمون بی‌گناهی» را به دلیل مطرح شدن اتهام تجاوز علیه یکی از بازیگران آن، از برنامه پخش کریسمس خارج کرد.
به گزارش فیدوس: اتهام تجاوز علیه بازیگر «آزمون بی‌گناهی»شبکه بی‌بی‌سی سریال «آزمون بی‌گناهی» را به دلیل مطرح شدن اتهام تجاوز علیه یکی از بازیگران آن، از برنامه پخش کریسمس خارج کرد. 
سریال «آزمون بی‌گناهی» که با اقتباس از داستان آگاتا کریستی ساخته شده است به دلیل مطرح شدن اتهام تجاوز  علیه اد وست‌ویک بازیگر جوان سریال با مشکل روبه‌رو شد. 
 
شبکه بی‌بی‌سی اعلام کرد که تا زمان حل نشدن موضوع اتهام تجاوز سریال پخش نخواهد شد. پیش از این قرار بود که سریال در کریسمس پخش شود. 
 
اد وست‌ویک این اتهامات که از سوی دو زن مطرح شده را رد کرده است. او اکنون مشغول بازی در سریال کمدی «طلای سفید» است که فیلمبرداری آن نیز پس از این جنجال‌ها متوقف شده است. 
 
یکی از مدعیان به صورت رسمی علیه وست‌ویک به پلیس لس‌آنجلس شکایت کرده است.   
 
سخنگوی بی‌بی‌سی در این باره گفت: «اتهاماتی جدی علیه اد وست‌ویک مطرح شده و او با قاطعیت آن‌ها را رد کرده است. بی‌بی‌سی در این باره قضاوت نمی‌کند اما تا زمانی که موضوع حل نشود سریال «آزمون بی‌گناهی» پخش نخواهد شد. کمپانی ساخت سریال «طلای سفید» نیز از توقف فیلمبرداری سریال خبر داده است.» 
 
سریال سه قسمتی «آزمون بی‌گناهی» با اقتباس از رمان آگاتا کریستی به همین نام ساخته شده است. در این سریال به غیر اد وست‌ویک بازیگرانی مطرحی چون بیل نای، النور تاملینسون و آنا چنسلر جلوی دوربین رفته‌ است. 
Histats.com START (standard) Histats.com END