آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۰۵۴۷
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند؛
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در بازدید از مرز شلمچه با اشاره به بازگشت 200 هزار زائر از کربلای معلی افزود: زائران در بستری، کاملاً آسان، روان و ایمن در مرز شلمچه تردد می‌کنند و خدمت‌رسانی مواکب مردمی در این مرز تا 10 روز بعد از اربعین ادامه دارد.
به گزارش فیدوس: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در بازدید از مرز شلمچه با اشاره به بازگشت 200 هزار زائر از کربلای معلی افزود: زائران در بستری، کاملاً آسان، روان و ایمن در مرز شلمچه تردد می‌کنند و خدمت‌رسانی مواکب مردمی در این مرز تا 10 روز بعد از اربعین ادامه دارد.     

اسماعیل زمانی گفت: 50 دستگاه اتوبوس سازمان اتوبوسرانی در مرز مستقر شده تا زائران را از مبادی ورودی تا پارکینگ‌ خودرویی جابه‌جا کنند.

رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد اروند خاطرنشان کرد: با وجود 60 گیت ورود و خروج  در شلمچه هیچ‌ مشکلی برای گذر زائران  ایرانی و خارجی وجود ندارد و زائران بدون هیچ مشکلی، به سهولت از این مرز درحال عبورند .

اسماعیل زمانی از خروج ۱۳۰ هزار زائر خارجی از مرز شلمچه خبر داد و یادآور شد: تاکنون شهروندان کشورهای افغانستان ، پاکستان و آذربایجان بیشترین زائرانی بودند که برای حضور در همایش عظیم اربعین حسینی از این مرز عبور کردند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند به مهیا شدن پارکینگ شلمچه برای آسایش زائران نیز اشاره کرد و گفت : هم اکنون ۳۰ هزار خودرو در این توقفگاه پارک شده است .
Histats.com START (standard) Histats.com END