آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۰۳۰۴
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
شب فوق‌العاده مهاجم ایرانی برای مدعی شدن تیم؛
جهانبخش علاوه بر دو پاس گلی که در جام حذفی هلند داده، موفق شد سومین گلش در این فصل را به ثمر برساند و همچنین با دادن پنجمین پاس گل، بهترین پاسور لیگ اردیویسه تا پایان هفته یازدهم شود.


به گزارش فیدوس: ملی‌پوش ایرانی آلکمار با تاثیر گذاری مستقیم روی ۳ گل بیشترین نقش را در پیروزی تیمش برابر ویلم داشت.
تیم آلکمار در حضور ثابت علیرضا جهانبخش به‌عنوان وینگر راست در چارچوب هفته یازدهم لیگ اردیویسه هلند از ساعت ۲۱ در آفاس استادیوم پذیرای ویلم بود.

برخلاف جریان مسابقه ویلم در دقیقه ۲۵ توسط بِن رینسترا به گل رسید؛ اما ۹ دقیقه بعد آلکمار با پاس در عمق علیرضا جهانبخش و خطایی که روی ووت وگورست اتفاق افتاد صاحب پنالتی شد که مهاجم ایرانی این تیم با فریب گلر توپ را به کنج سمت راست دروازه زد تا بازی مساوی دنبال شود و نیمه اول با نتیجه یک بر یک خاتمه پیدا کند.
 

 
 گل علیرضا جهانبخش به ویلم تیلبورگ

در دقیقه ۵۴ باز هم جهانبخش به وگورست پاس در عمق داد که این بار او با پاس به عقب موقعیت خوبی را فراهم کرد تا تیل با ضربه تمام کننده آلکمار را با نتیجه ۲ بر یک پیش بیاندازد.
 وگورست که با وجود پاس‌های خوب جهانبخش نتوانسته بود گلزنی کند، در دقیقه ۶۵ این کار را انجام داد و پاس در عمق هم‌تیمی ایرانی خود را با جای‌گیری مناسب گرفت و تبدیل به سومین گل آلکمار کرد.

جهانبخش که شب فوق‌العاده‌ای با تاثیرگذاری مستقیم روی هر سه گل آلکمار پشت سر گذاشته بود، در دقیقه ۷۴ با دابنی دوس سانتوس تعویض شد؛ بعد از بیرون رفتن او ویلم در دقیقه ۸۵ یکی از گل‌ها را جبران کرد؛ ولی یاران جهانبخش موفق شدند به برتری ۳ بر ۲ خانگی برسند و با ۲۲ امتیاز موقتا به رده سوم جدول لیگ اردیویسه صعود کنند.
 
جهانبخش علاوه بر دو پاس گلی که در جام حذفی هلند داده، امشب موفق شد سومین گلش در این فصل را به ثمر برساند و همچنین با دادن پنجمین پاس گل، بهترین پاسور لیگ اردیویسه تا پایان هفته یازدهم شود.
Histats.com START (standard) Histats.com END