آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
تنها ۹ درصد شرکت کنندگان ارزیابی متوسط از آینده این سازمان داشته اند
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۰

مردم آبادان و خرمشهر دو دسته اند؛ یا به آینده منطقه آزاد اروند خوش بین اند یا بدبین! نتایج نظرخواهی فیدوس در مورد امید مردم به آینده منطقه آزاد اروند با توجه به تغییرات مدیریتی این سازمان، واجد رویکرد حداکثری در دو جهت مثبت یا منفی  است. تنها 9 درصد شرکت کنندگان ارزیابی متوسط از آینده این سازمان داشته اند که به معنای آنست که نه خیلی امیدوارند و نه خیلی ناامید. رقابت اصلی در این نظرخواهی بین خوش بینان و بدبینان رخ داده است که البته علی رغم شروع خوب خوش بینان در نهایت بدبینان جلو افتادند.

27 درصد شرکت کنندگان در نظرخواهی فیدوس به آینده منطقه آزاد اروند "خیلی زیاد" امیدوارند، 13 درصد شرکت کنندگان هم گزینه زیاد را برای نشان دادن میزان امیدواری خود انتخاب کرده اند. در طرف مقابل 37 درصد شرکت کنندگان ابراز داشته اند که نسبت به آینده منطقه آزاد "خیلی کم" امیدوارند و 14 درصد هم گزینه "کم" را برای نمایش میزان امیدواری خود مناسب یافته اند. در نهایت اینکه 51 درصد شرکت کنندگان نظرخواهی به آینده بدبین و 40 درصد خوشبین هستند. حالا این به عهده مسوولان سازمان منطقه آزاد اروند است که در دوره مدیریت خود بکوشند نظر منفی بدبین ها را به نسبت به خود تغییر دهند و خوشبین ها را همچنان در موضع مثبت نگاه دارند.  

نظرخواهی جدید فیدوس

در نظرخواهی جدید فیدوس از شما می خواهیم بگووید که به نظر شما چرا نمایندگان خوزستان در واکنش به بودجه سال 93 دولت استعفا کردند؟ گزینه های این نظرخواهی شامل برای منافع استان، برای مخالفت با دولت روحانی، برای رای آوردن در دوره بعد است. برای شرکت در نظرخواهی به قسمت مربوطه در سایت مراجعه نمایید.

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
بدبین
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۳
0
0
یه توصیه: در حق خودتون و خانوادتون با موندن در اون ویرانه ظلم نکنید .اونجا رو تسلیم آقایان ... کنید.
اسماعیل
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۳
0
0
به نظر شما کسی که خودش رو فدایی احمدی نجاد میدونست یا اونکه پس مانده آبش رو متبرک میدونست میتونه نماینده واقعی مردم باشه هرچند با روشهای مختلف رای آورده باشه اینها احتمال میدن دوران بهره مندی بی حساب کتابشون از فرصتهاورانتهای دولتی گذشته شروع کردن به فرار به جلو چرا سالهای قبل که استارت این برنامه در دولت احمدی زده شد کاری نکردند البته اگه خود مردم در اعلام مخالفت با انتقال آب کارون همت کنند شاید اثر بهتری داشته باشه چون بازهم احتمال معامله کردن آقایان وجود داره
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END