آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۹۹۰۳
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
شهردار منطقه 7 اهواز با بیان اینکه 30 واحد مسکونی در چهار خیابان این منطقه از نظر خطرآفرینی و ایمنی در وضعیت اضطرار هستند، گفت: این 30 واحد باید هر چه سریعتر تخلیه شوند و ما منتظر صدور مجوز تخریب این منازل هستیم.


به گزارش فیدوس: شهردار منطقه 7 اهواز با بیان اینکه 30 واحد مسکونی در چهار خیابان این منطقه از نظر خطرآفرینی و ایمنی در وضعیت اضطرار هستند، گفت: این 30 واحد باید هر چه سریعتر تخلیه شوند و ما منتظر صدور مجوز تخریب این منازل هستیم. 
  
ارسلان شهنی اظهار کرد: در حال حاضر 30 واحد مسکونی در خیابان چهار خالدی منبع آب، خیابان یک طباطبایی منبع آب، خیابان 29 رضوان منبع آب و انتهای خیابان شهید بختیاری حصیرآباد از لحاظ ایمنی و خطرآفرینی در وضعیت اضطرار هستند و از نظر ما اولویت جابه‌جایی منازل بافت فرسوده باید با این 30 واحد باشد. 
  
وی ادامه داد: تاکنون مجوز تخریب این منازل مسکونی صادر نشده است. شهرداری آمادگی دارد به محض تخلیه این منازل توسط نیروی انتظامی و صدور مجوز تخریب، اقدام به تخلیه این منازل و ایجاد فضای سبز در این اراضی کند.
  
شهردار منطقه 7 اهواز با بیان اینکه خطر در کمین این 30 واحد مسکونی است، افزود: امیدواریم هر چه سریعتر جابه‌جایی این منازل صورت بگیرد. البته اکنون بحث جابه‌جایی این منازل در فرمانداری اهواز پیگیری می‌شود. با توجه به وضعیت این منازل، این نگران وجود دارد که آغاز بارش‌ها خدای ناکرده موجب رقم خوردن حادثه‌ای برای ساکنان این منازل شود. 
  
شهنی عنوان کرد: علیرغم اینکه شرکت آب و فاضلاب اهواز تعهد داشت آسفالت این چهار خیابان مذکور را انجام دهد، عدم اجرای این تعهدات موجب شد تا شهردار اهواز دستور دهد که مجموعه شهرداری، اقدام به آسفالت این چهار خیابان کند و هزینه آن را جزو مطالبات شهرداری از آبفا قرار دهد. 
  
وی ادامه داد: اکنون مقرر شده پس از انجام عملیات زیرسازی در این چهار خیابان توسط شرکت آب و فاضلاب اهواز، شهرداری آسفالت این خیابان‌ها را انجام دهد. 
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END