آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۹۵۳۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۰
صحبتی با وزیر کشور و استاندار جوان و کارآمد خوزستان
داریوش معمار- دکتر شریعتی استاندار خوزستان نماد جوانگرای در سطح مدیرت عالی وزارت کشور و دولت در استان‌هاست
داریوش معمار- دکتر شریعتی استاندار خوزستان نماد جوانگرای در سطح مدیرت عالی وزارت کشور و دولت در استان‌هاست, او جوان‌ترین استاندار کشور است که در دولت جدید هم پس از کش و قوس‌های فراوان مورد اعتماد وزیر کشور و مجموعه دولت برای ادامه فعالیت در خوزستان قرار گرفت. انتخاب شریعتی اما در خوزستان حداقل تا امروز آغازی بر تدئاوم مشی جوانگرایی دولت در استان خوزستان نبوده است، او که باید آغازگر نهضت جوانگرایی در استان خوزستان می‌بود حداقل تا این لحظه این مهم محقق نشده است.

اما امروز با انتشار خبر احتمال جابه‌جایی چهار فرماندار ویژه استان خوزستان و طرح نام بعضی افراد که به عنوان گزینه جایگزین معرفی شده بودند، دکتر شریعتی ناظران سیاسی خوزستان را شگفت‌زده کرد.

استاندار جوان ما دکتر شریعتی مثلاً برای سکان‌داری مهمترین شهر صنعتی خوزستان و ایران بندر ماهشهر فردی را ظاهران به گفته منابع مطلع در نظر دارند که بازنشسته سالیان گذشته است، آن هم برای شهری که اداره و حل و فصل مسائل آن نیاز به نیروی جوان و کارآمد دارد, نیروی سیاسی مانند خود دکتر شریعتی که در ایام حساس پیش رو بتواند از منافع مردم و دولت دفاع کرده و آرامش و توسعه را در ماهشهر تقویت کند.

این نوع طرح انتخاب‌ها جای تعجب و سئوال است، اگر دکتر شریعتی چنین انتخابی انجام دهند و حقیقتاً باید ناظران سیاسی در کشور و وزیر کشور از ایشان در این صورت بپرسند که پیام انتخاب و تجدید ماموریت جوان‌ترین استاندار کشور برای استان خوزستان و دیگر استان‌ها و برای نسل جوان چه بوده است و چرا باید چنین خروجی‌هایی داشته باشد.

اگر حتی اینطور فرض کنیم که فشار لابی‌های سیاسی کشور و استان و حتی لابی‌های قوی در دولت چنین نتایجی به بار آورده، باید پرسید مگر نه‌اینکه خصوصیت جوانی جسارت است!؟ چرا استاندار جوان ما جسورانه پا در میدان می‌گذارد و بر خلاف این سفارش‌های عجیب دست جوانان هم نسل خود و نسل پس از خود را بالا نمی‌آورد در استان!؟ اگر قرار است فرمانداران آبادان و خرمشهر و دزفول و ماهشهر عوض شوند این آزمون بزرگی برای استاندار خوزستان خواهد بود که ببینیم آیا خروجی جسارت ایشان و جوانگرایی دولت در تصمیم وی نمودی دارد!؟

ضمن آنکه اگر این مهم رخ نداد باید حقیقتان و به طور جدی به استاندار جوان انتقاد کرد و این مسئله را گفت که امانت انتخاب دکتر روحانی در عمل شما رعایت نشده است، در این موضوع باید از دکتر واعظی و چهره‌های محترم سیاسی و عالی دولت هم گلایه کرد که به جای کمک به استاندار خوزستان برای جوان گرایی اجازه می‌دهند عده‌ای با استفاده از موقعیت و حضور دولت در تهران، فشارهایی در خوزستان و استان‌های مشابه ایجاد کنند تا به جای جوانان توانمند، چهره‌هایی بازنشسته مجدداً به عرصه سیاسی مناطق مهم و آسیب‌پذبر خوزستان باز گردند.

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
0
0
آقای استاندار واقعا کارآمد هستند،کسب رتبه سوم در زمینه بیکاری در بین استان ها را به ایشان و سایر همکاران تبریک گفته و توقع داریم با کارآمدی بیشتر سال آینده رتبه اول را کسب کنند.
تیزبین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
0
0
مگر این فرماندار که الان باصطلاح سرکارند،،،، چه کردند جز کت وشلوار پوشیدن و چوب لباس تو ماشین دولتی گذاشتن. .؟......؟
Histats.com START (standard) Histats.com END