آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۹۲۶۰
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
رییس شورای شهر اهواز:
رئیس شورای شهر اهواز، عنوان کرد: در واقع تغییر مدیران در شهرداری اهواز یک مطالبه اجتماعی است، هر جا که نیاز به تغییر در چرخه مدیریت شهرداری احساس شود، باید برای اصلاح امور و پیشرفت، رشد و توسعه شهری این اتفاق بیافتد.
به گزارش فیدوس: محمد جعفر فلسفی رئیس شورای شهر اهواز در رابطه با شایعات اخیر مبنی بر تغییر مدیران در  شهرداری اهواز ، گفت: بحث تغییر مدیران در شهرداری مربوط به حیطه ی کار شهردار منتخب است. قاعدتا آقای کتانباف سیاست های مربوط به تغییر مدیران در دوره قبل از خود را به زودی مشخص خواهد کرد.

وی افزود: شهردار اهواز در خصوص تغییران مدیران شهرداری یک تعاملی با اعضا شورا داشته و در آن قسمت که نیاز به تصمیمات اساسی دارد، مشورت ها نیز آغاز خواهد شد.

فلسفی با اعلام اینکه یکی از مطالبات شهروندان اصلاح امور در شهر است، اظهار کرد: بخشی از اصلاح امور بنا بر درخواست و مطالبه مردم تغییر در چرخه مدیریت شهرداری است که به صورت طبیعی پس از تعاملات اعضا شورا و شهرداری در صورت لزوم تغییرات انجام خواهد شد. 

وی، بیان داشت: بخشی از اصلاح امور به در آمد ها و منابع مالی مربوط است که در این خصوص نیاز به یک سری تصمیمات است و خوشبختانه تصمیمات اولیه نیز تا به امروز اتخاذ شده است.
 
رئیس شورای شهر اهواز،  در ادامه، عنوان کرد: در واقع تغییر مدیران در شهرداری اهواز یک مطالبه اجتماعی است، هر جا که نیاز به تغییر در چرخه  مدیریت شهرداری احساس  شود، باید برای اصلاح امور و پیشرفت، رشد و توسعه شهری این اتفاق بیافتد.

فلسفی، اظهار کرد: برای ما مهم است تا در نهایت اتفاقی بیافتد که در اصلاح امور موفق باشیم. اعضا شورای پنجم در جلسات مختلف به موضوع تغییر مدیران در شهرداری پرداخته اند، قبل از انتخاب آقای کتانباف هر یک از اعضا شورا با گزینه های مطرحه در این خصوص گفت و گو داشته اند و آن ها را مورد پرسش قرار می دادند.
منبع: آراس
Histats.com START (standard) Histats.com END