آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۹۱۲۵
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۴
رمزگشایی از فعالیت یک دفتر تازه تاسیس تجاری در تهران
پایگاه خبری فیدوس- دفتر تجاری شیراز جنوبی متعلق به چه کسی است، ارتباط این دفتر با مسائل اقتصادی در آبادان و خرمشهر چیست؟ چه افرادی طی یک ماه اخیر در دفتر شیراز جنوبی رفت و آمد کرده‌اند؟

پایگاه خبری فیدوس- دفتر تجاری شیراز جنوبی متعلق به چه کسی است، ارتباط این دفتر با مسائل اقتصادی در آبادان و خرمشهر چیست؟ چه افرادی طی یک ماه اخیر در دفتر شیراز جنوبی رفت و آمد کرده‌اند؟ چه نوع قراردادها و فعالیت‌های اقتصادی و تجاری در دفتر شیراز جنوبی به انجام رسیده یا برنامه‌ریزی شده است؟ ارتباط تاسیس این دفتر با رفت و آمد مکرر بعضی افراد به منطقه طی چند هفته اخیر چه می‌باشد؟ چه ارتباطی میان باج خواهی از بعضی افراد و مدیران در آبادان و خرمشهر و زد و بندهای پنهان با تاسیس این دفتر وجود دارد؟

در دفتر شیراز جنوبی کدام چهره‌های سیاسی خوزستانی و عوامل پرونده دارد اقتصادی رفت و آمد کرده‌اند؟ هدف از تاسیس دفتر شیراز جنوبی به لحاظ اقتصادی و سیاسی چه بوده؟ آیا رابطه‌ای میان تاسیس این دفتر و جریان فاسد اقتصادی باقی مانده از دوران بقایی و مشایی وجود دارد؟

این سئوال‌ها آغاز طرح مسائل و نکاتی است که می‌تواند روشنگر جریان‌های فساد در اروند باشد. جریان‌هایی که طی دو ماه اخیر با ضربه خوردن و حذف شدن به انواع مختلف به دنبال ایجاد فشار برای رد دیون خود به افرادی هستند که به آنها برای مسائل متعدد بدهی دارند. افرادی که با شایعه‌سازی از حوزه‌های مدیریت شهری تا حوزه منطقه آزاد اروند و مسئله ماندن و رفتن مدیران آن و مدیر عامل تا بزرگنمایی در خصوص موقعیت خود وگرفتن امتیاز از دیگران به دنبال ایجاد خط جدید برای فعالیت سیاسی و اقتصادی در آبادان و خرمشهر و تداوم حضور مفسده برانگیز خود می‌باشند

دقت کنید چه افرادی پس از افزایش رفت و آمد از این دفتر به اروند در هفته‌های اخیر بلوای تعطیل کردن بازار کنزالمال و خاموش کردن چراغ‌ها و قطع کردن برق بازار را با تهدید کسبه به راه انداخته‌اند و ارتباط همه این مسائل با بدهی‌ها و کلاه‌برداری‌های میلیاردی در منطقه از بازار چیست؟ چه کسانی با طر‌ح ریزی‌های پیچیده هر برنامه توسعه و تغییر و تحول مردمی را ابتر گذاشته و مبدل به برنامه‌ای برای واسطه‌گری و دلالی کرده‌اند؟

باید دقت کنیم بدانیم ارتباط این مسائل با پاره‌ای اتفاق‌های اقتصادی و تلاش برای خرید و فروش و سندسازی‌ها و شایعه‌سازی‌ها علیه افرادی مانند فروزنده در منطقه آزاد اروند چه می‌باشد و همه اینها چه ارتباطی با نشست بعضی افراد با کار چاق‌کن‌های حرفه‌ای در تهران و راه اندازی دفتر و ایجاد دستگاه پیگیری برای این امور دارد؟

به زودی در مورد خیابان شیراز جنوبی در پایگاه خبری فیدوس بیشتر می‌شنوید
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
علی حسینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۳
0
0
دقیقا در روزی که کسبه برای پیگیری مطالباتشان در دفتر بابارحمتی جمع شدن همزمان کودتای نیروهای به جا مانده از بابارحمتی در کنزالمال شکل گرفت و بازار تعطیل شد
سيدعبدالوهاب احمدنژاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۴
0
0
ما خسته شده ايم. در اين بيابان هر چقدر آب بريزند گل نمي رويد. بايد بيابان زدايي كرد.
Histats.com START (standard) Histats.com END