آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۸۷۸۲
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
كالبد شكافي مجموعه‌ای از وقایع
به گزارش فيدوس طي چند روز گذشته مسائلي مطرح شده است،طرح چند سئوال در اين خصوص اهميت فراوان دارد.به گزارش فيدوس طي چند روز گذشته مسائلي مطرح شده است، جداي از اينكه در خصوص مستند بودن اين موارد بايد مسئولين صحبت كنند و اینکه بعضي موارد طرح شده نيز مشخصاً طبق تحقيقات انجام شده صحت ندارد، اما طرح چند سئوال در اين خصوص اهميت فراوان دارد.

چرا در موضوع اشاره به فساد بعضي افراد در اين مدت كه زمينه دلالي و رفتار فاسدشان مشخص و روشن بوده و در ماه‌هاي گذشته در رسانه‌ها بارها به آن اشاره شده است و با وجود فشارهاي فراوان مجبور به ترك سمت خود شده‌اند صحبتي نمي‌شود؟ نكند اين افراد با سند سازي و پرونده سازي براي مديران سازمان و افراد ديگر تلاش دارند به لاپوشاني فسادهاي خود بپردازند و از عوامل برخورد با اين رفتارهاي مفسده برانگيز انتقام بگيرند.

سئوال ديگر اين است كه ارتباط اين خبرسازي‌ها با موضوع بازار كنزالمال و حواشي سابق آن و كساني كه براي نرفتن اين بازار به دست پيمانكار سابق تلاش كردند چيست؟ چرا بايد شخصي به محض آنكه مديرعامل شركت گسترش شده و همه عوامل فرد سابق را خلع يد كرده و در خصوص طلب كسبه و بازار اقدام كرده مورد اتهام‌هاي عجيب قرار گيرد؟

سئوال ديگر اين است كه ارتباط حمله به اسماعيل زماني با دستور او براي بركناري فردي فاسد كه دلالي و واسطه‌گري وي روشن شده است و پس از اين دستور از سوي فردي منسوب به ايشان تماس با مديرعامل گرفته شده چيست؟ چرا بايد مديرعامل منطقه آزاد اروند در اين شرايط توسط بعضي تحت فشار قرار گيرد؟

سئوال ديگر اين است كه آيا صحت دارد بعضي افراد در حال خرج كردن پول براي تحت فشار قرار دادن مديران جهت تن دادن به مسائلي از قبيل خريد يك زمين به ده برابر قيمت در ورودي شهر هستند؟ آيا اين درست است كه بعضي افراد در تهران مثلاً در خيابان بهار جنوبي در حال تدارك ديدن كارهايي هستند كه به كمك آن بتوانند بدهي و ديون خود به ديگراني كه قول داده بودند را پرداخت كنند؟

واقعاً در آبادان و خرمشهر چه خبر است؟ چرا عوامل فاسد اين اندازه بيپروا در حال جولان دادن و خريد و فروش فساد در منطقه هستند و چطور مي‌توانند از احساسات مردم اين دو شهر براي پيشبرد اهداف خود استفاده كنند؟

بايد به مردم آبادان و خرمشهر يادآور شويم عده‌اي با خرج كردن پول‌هاي فاسد در حال تلاش هستند بتوانند حق و حقوق قانوني شما را با تحت فشار قرار دادن مديران شهري و مديران منطقه به يغما ببرند.

روشن است در اين شرايط البته به زودي دست ايشان رو شده و تكليفشان روشن خواهد شد و مشخص مي‌شود چگونه و با چه روش‌هايي طي چند سال گذشته قانون را در حوزه‌هاي مختلف دور زده است و براي خود توانسته‌اند دم و دستگاهي جور كنند و روشن مي‌شود عوامل و اشخاص حامي اين افراد چه كساني مي‌باشند.

مشخص است بخشي از سرشاخه‌هاي رانت و فساد در منطقه چيده شده‌اند و اين موضوع با نظرم مستقيم هيئت مديره و خنثي شدن فشارهاي وارد شده در چند ماه گذشته در موارد مختلف در خصوص ايشان بوده است. آنچه امروز انتشار پيدا مي‌كند تلاش براي مخفي كردن اصل فساد است، اصل آنچه بايد مورد توجه قرار گيرد، اصلي كه هم مد نظر مردم است و هم مدنظر نهادهاي نظارتي و به زودي با انتشار خبر بازداشت عاملان آن تكليف اين موضوع روشن خواهد شد.

 

انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ادیب زاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
0
0
سلام ،به واحدهای ذیربط ارجاع دهند تااصولی پیگیری کنند
مگراطلاع نداریدکه وزارت اطلاع درمدت ۳ماه موظف به ارائه
گزارش فساداقتصادی به مجلس شده است ،شماهراطلاع ومستنداتی داریدشرعامکلف به ارئه هستید.
مهرداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
0
0
فیدوس عزیزم چرا در لفافه صحبت میکنی.بگو که مردم این افراد را بشناسند
محمد رضا
|
France
|
۰۴:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۸
0
0
به شما سلامی ندارم چرا که سلام به معنی بهی که در درود بر کسی گویند یعنی سلامت و بی گزند باشید و نیز تهنیت و زندش و تحیت و درود و خیر و عافیت و تعظیم و تکریم و من هیچ کدام از این احساس ها را نصبت به شما ندارم. چرا که من مثل مدیران بی لیاقت و بی سواد شما دستمال به دست نیستم.
به عنوان يك شهروند ايراني از شما سوال ميكنم چرا بايد (يوسف عبودانی) در پالايشگاه آبادان برای شما مدير منصوب نمايد همه ميدانند كه ايشان با پرداخت پولهای خيلی زيادی كه از پالايشگاه در آورده خرج نمايندگان ميكند و پالايشگاه آبادان را برای خود در دوره های مختلف خريده و بعد از آن شروع به چاپيدن آن (بيت المال) مينمايد آيا ميدانيد ايشان خون مردم مظلوم اين شهر را توی شيشه كرده؟ بله حتماً میدانید" مثالی ميزنم كه همه بر آن واقفند.
جناب مهندس مسلم رحيمی بعد از گرفتن پست مديريت عبد و عبيد يوسف عبودانی شد و تمام بودجه پالايشگاه به دستور ايشان(عبودانی) جابجا ميشد با ورود مجدد شما به عرصه وزارت نفت گفتيم الحمدالله پالايشگاه نجات پيدا كرد كه مهندس حبيب الله ابوالحسينی به پالايشگاه آمدند با شعارهای قشنگ بعد از مدتی برای نگهداشت پست بند را شل كرد و مجدد عبودانيها ورود كردند و بدبخت تر از همه آنها اسفنديار دائم الذكر است كه همچون خری گوش به فرمان صاحبش يوسف عبودانی ميباشد و دستيار يوسف عبودانی شخصی بيسواد بنام يوسف ستاره ناصری ميباشد كه بعنوان مدير عمليات غير صنعتی معرفی گرديده است و تمام پستهاي رياستي آن شركت به دستور يوسف عبودانی تشخيص و تاييد ميگردد برای گرفتن پست كسی كاری به مدير عامل ندارد با پرداخت پول هنگفت پست را از آن خود ميكند و در اختيار جناب عبودانی قرار ميگيرد البته از زمانهای قبل كه پالايشگاه بدست ايشان فتح گرديد اين روال شد مهندس ابحجی هم فراموش نشود در اين گردونه بودند.
شما كمی به پستهای آن شركت دقت كنيد رضا مشتاقی كه اخيرا در درواز پالايشگاه با كلی از اموال به سرقت رفته در ماشين ايشان بازداشت شد و به حراست بازرسی و دادگاه رفت و محكوم شد با دادن رشوه تبرئه و حال مدير كالای پالايشگاه است چون از نفرات اصلي جناب عبوداني هستند.
جناب مهندس زنگنه مثالها زياد است خود بهتر از ما همه چيز را ميدانی سكوتم را شكستم كه بگم دوستت داريم به نا اهلان بيشتر از اين مجال ندهيد در نظر داشته باشيد كه ايشان از كميسيون مناقصات كه به رهبربی جناب غضنفری كه از مريدان عبودانی هستند تا بازرگانی ،مالی ،كميته ها و هر جايی كه پول در حال حركت است بطور كامل انحصار ايشان است
آبادان شهری است كه از تمام ايران برای نجاتش خون ريختند برای حرمت خون شهدا هم كه شده كمی از خود فداكاری نشون بدهيد ما مردم آبادان دستمان را از نمايندگان اين شهر شسته ايم.
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۵
0
0
ان شاء الله كه خدا انتقام مردم مظلوم آبادان را از اين افراد فاسد وظالم (يوسف عبوداني ونوكران پستش اسفنديار دايم الذكر كه فاميلش را بايد دايم الفاسد ناميد كه بابت از دست ندادن صندلي مديريت تن به خودفروشي وهرزگي داده است وتمامي اطرافيان هرزش) خواهد گرفت الكفريدوم ولكن الظلم لا يدوم
شاهد
|
United Kingdom
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۳۰
0
0
سلام فيدوس جان به مردم عزيز شهر خبر بده كه به زودي شاهد تحول قريب الوقوع در سطح مديريت كلان پالايشگاه آبادان خواهند بود با اميد مديريتي نوين شاد ورضايت مند در جهت آرامش مردم و بيرون كشيدن اين يادگار بزرگ شهرمون از دست ظالماني چون يوسف عبوداني و هم پيمانانش
Histats.com START (standard) Histats.com END