آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۸۷۸۲
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
كالبد شكافي مجموعه‌ای از وقایع
به گزارش فيدوس طي چند روز گذشته مسائلي مطرح شده است،طرح چند سئوال در اين خصوص اهميت فراوان دارد.به گزارش فيدوس طي چند روز گذشته مسائلي مطرح شده است، جداي از اينكه در خصوص مستند بودن اين موارد بايد مسئولين صحبت كنند و اینکه بعضي موارد طرح شده نيز مشخصاً طبق تحقيقات انجام شده صحت ندارد، اما طرح چند سئوال در اين خصوص اهميت فراوان دارد.

چرا در موضوع اشاره به فساد بعضي افراد در اين مدت كه زمينه دلالي و رفتار فاسدشان مشخص و روشن بوده و در ماه‌هاي گذشته در رسانه‌ها بارها به آن اشاره شده است و با وجود فشارهاي فراوان مجبور به ترك سمت خود شده‌اند صحبتي نمي‌شود؟ نكند اين افراد با سند سازي و پرونده سازي براي مديران سازمان و افراد ديگر تلاش دارند به لاپوشاني فسادهاي خود بپردازند و از عوامل برخورد با اين رفتارهاي مفسده برانگيز انتقام بگيرند.

سئوال ديگر اين است كه ارتباط اين خبرسازي‌ها با موضوع بازار كنزالمال و حواشي سابق آن و كساني كه براي نرفتن اين بازار به دست پيمانكار سابق تلاش كردند چيست؟ چرا بايد شخصي به محض آنكه مديرعامل شركت گسترش شده و همه عوامل فرد سابق را خلع يد كرده و در خصوص طلب كسبه و بازار اقدام كرده مورد اتهام‌هاي عجيب قرار گيرد؟

سئوال ديگر اين است كه ارتباط حمله به اسماعيل زماني با دستور او براي بركناري فردي فاسد كه دلالي و واسطه‌گري وي روشن شده است و پس از اين دستور از سوي فردي منسوب به ايشان تماس با مديرعامل گرفته شده چيست؟ چرا بايد مديرعامل منطقه آزاد اروند در اين شرايط توسط بعضي تحت فشار قرار گيرد؟

سئوال ديگر اين است كه آيا صحت دارد بعضي افراد در حال خرج كردن پول براي تحت فشار قرار دادن مديران جهت تن دادن به مسائلي از قبيل خريد يك زمين به ده برابر قيمت در ورودي شهر هستند؟ آيا اين درست است كه بعضي افراد در تهران مثلاً در خيابان بهار جنوبي در حال تدارك ديدن كارهايي هستند كه به كمك آن بتوانند بدهي و ديون خود به ديگراني كه قول داده بودند را پرداخت كنند؟

واقعاً در آبادان و خرمشهر چه خبر است؟ چرا عوامل فاسد اين اندازه بيپروا در حال جولان دادن و خريد و فروش فساد در منطقه هستند و چطور مي‌توانند از احساسات مردم اين دو شهر براي پيشبرد اهداف خود استفاده كنند؟

بايد به مردم آبادان و خرمشهر يادآور شويم عده‌اي با خرج كردن پول‌هاي فاسد در حال تلاش هستند بتوانند حق و حقوق قانوني شما را با تحت فشار قرار دادن مديران شهري و مديران منطقه به يغما ببرند.

روشن است در اين شرايط البته به زودي دست ايشان رو شده و تكليفشان روشن خواهد شد و مشخص مي‌شود چگونه و با چه روش‌هايي طي چند سال گذشته قانون را در حوزه‌هاي مختلف دور زده است و براي خود توانسته‌اند دم و دستگاهي جور كنند و روشن مي‌شود عوامل و اشخاص حامي اين افراد چه كساني مي‌باشند.

مشخص است بخشي از سرشاخه‌هاي رانت و فساد در منطقه چيده شده‌اند و اين موضوع با نظرم مستقيم هيئت مديره و خنثي شدن فشارهاي وارد شده در چند ماه گذشته در موارد مختلف در خصوص ايشان بوده است. آنچه امروز انتشار پيدا مي‌كند تلاش براي مخفي كردن اصل فساد است، اصل آنچه بايد مورد توجه قرار گيرد، اصلي كه هم مد نظر مردم است و هم مدنظر نهادهاي نظارتي و به زودي با انتشار خبر بازداشت عاملان آن تكليف اين موضوع روشن خواهد شد.

 

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ادیب زاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
0
0
سلام ،به واحدهای ذیربط ارجاع دهند تااصولی پیگیری کنند
مگراطلاع نداریدکه وزارت اطلاع درمدت ۳ماه موظف به ارائه
گزارش فساداقتصادی به مجلس شده است ،شماهراطلاع ومستنداتی داریدشرعامکلف به ارئه هستید.
مهرداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
0
0
فیدوس عزیزم چرا در لفافه صحبت میکنی.بگو که مردم این افراد را بشناسند
Histats.com START (standard) Histats.com END