آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۸۲۹۹
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
بنا به اظهار منابع مطلع
طی روزهای آتی تکلیف انتخاب مدیرعامل منطقه آزاد کیش روشن خواهد شد، منطقه آزاد کیش پس از انتصاب آقای مونسان به عنوان رئیس سازمان میراث و گردشگری و صنایع دستی توسط سرپرست اداره شده است.

به گزارش خبرنگار فیدوس به نقل از منابع مطلع طی روزهای آتی تکلیف انتخاب مدیرعامل منطقه آزاد کیش روشن خواهد شد، منطقه آزاد کیش پس از انتصاب آقای مونسان به عنوان رئیس سازمان میراث و گردشگری و صنایع دستی توسط سرپرست اداره شده است. در خصوص این منطقه چهره های متعددی به عنوان کاندیدای مدیر عاملی معرفی شده اند که هیچ کدام در این مدت بر صندلی ریاست این منطقه تکیه نزدند.

در میان مناطق آزاد دیگر، طبق شنیده ها منطقه آزاد ارس و منطقه آزاد چابهار نیز در نوبت تصمیم گیری قرار دارند، اگرچه شنیده شده است در مورد منطقه آزاد ارس مدیرعامل فعلی آن خود اصرار بر رفتن دارد و مدیرعامل جوان منطقه آزاد چابهار نیز خود متقاضی رفتن از این منطقه است.

اما تا این لحظه شاید منطقه آزاد اروند تنها منطقه ای باشد که با مدیرعاملی اسماعیل زمانی حداقل تا پایان ماموریت ایشان تغییری در سمت هیئت مدیره و مدیر عامل تجربه نخواهد کرد، اگرچه هنوز در این منطقه نیز تکلیف یک کرسی هیئت مدیره مشخص نشده است.

مرتضی بانک دبیر شورای عالی مناطق آزاد و نماینده رئیس جمهور در امور مناطق آزاد طی مدتی که از مسئولیتش گذشته است نشان داده چندان تمایلی به تغییر و تحولات سریع ندارد و ترجیح می‌دهد با صبر و حوصله و تعامل برای تحولات آتی برنامه ریزی کند. فیدوس به زودی اخبار دقیق تری از تحولات آتی مناطق آزاد و ویژه تجاری منتشر خواهد کرد.

Histats.com START (standard) Histats.com END