آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۸۲۳۳
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
گمانه زنی یک اصولگرا از پیوستن اصلاح طلبان معتدل به جمنا
محمدعلی پورمختار با اشاره به تشکیل شورای مشورتی در کنار جمنا گفت: ما به این شورا نگاه بدبینانه نداریم بلکه شورایی است که می تواند به جمنا و تصمیم گیران جمنا مشورت بدهد،این شورا می تواند شرایط و رویکردها را رصد کند و در تصحیح مسیرهایی که ممکن است برای این مجموعه آسیب باشد موثر و مفید باشد.

به گزارش فیدوس؛ یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس معتقد است تشکیل شورای مشورتی به روند وحدت اصولگرایان کمک خواهد کرد.
محمدعلی پورمختار، عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به تشکیل شورای مشورتی در کنار جمنا که چهره هایی چون باهنر و مصباحی مقدم در آن حضور دارند، گفت: ما به این شورا نگاه بدبینانه نداریم بلکه شورایی است که می تواند به جمنا و تصمیم گیران جمنا مشورت بدهد،این شورا می تواند شرایط و رویکردها را رصد کند و در تصحیح مسیرهایی که ممکن است برای این مجموعه آسیب باشد موثر و مفید باشد.

وی اظهار داشت: از روز اول هم ما شاهد حضور اصولگرایان سنتی در جمنا بودیم، ممکن است فردا اصلاح طلبان معتدل  انقلابی هم به جمنا بپیوندند چراکه رویکرد کلی ما این است که دسته بندی اصلاح طلب و اصولگرا در یک فرایند زمانی کنار بروند.

پورمختار تصریح کرد: وجود این شورا برای رسیدن اصولگرایان به وحدت برای انتخابات 98 در کنار جمنا بسیار مفید و تاثیرگذار خواهد بود و باعث می شود بسیاری از آسیب هایی را که تا کنون با آنها روبرو بودیم را برطرف کند.
منبع: نامه نیوز
Histats.com START (standard) Histats.com END