آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۷۷۵۲
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۲
بی اخلاقی سیاسی برخی مدعیان سیاسی خوزستان در سفر مرتضی بانک
طی سفر اخیر دبیرشورای عالی مناطق آزاد. و عضو ارشد ستاد انتخاباتی دکتر روحانی به خوزستان نیز از سوی بعضی این بی اخلاقی ها در لابی ها و بعضی جلسات خصوصی براب پیگیری عزل و نصب ها انجام شد.
به گزارش خبرنگار فیدوس یکی از مسائلی که به خصوص پس از ایام انتخابات در محافل سیاسی و مدیریتی به عنوان یک آسیب خود را نشان می دهد، سهم خواهی و تخریب است. طی شش ماه گذشته در استان خوزستان متاسفانه بعضی چهره های منصوب به جریان های غیر اصولگرا(نمی گوییم اصلاح طلب به این دلیل که چنین رفتاری در مرام اصلاحات نیست) ابتدا در موضوع استانداری وسپس منطقه آزاد و در ادامه انتصاب فرمانداران و مدیران استانی کارهایی انجام داده اند که در عرف سیاسی نمی گنجد و جنبه تخریب و سهم خواهی دارد. اما بدتر از همه زمانی است که متوجه شویم ریشه این خواسته ها در پیگیری منافع مردم نبوده بله وابسته به منافع پیمانکاران و دلالان سیاسی در استان و تهران بوده است.
طی سفر اخیر دبیرشورای عالی مناطق آزادو عضو ارشد ستاد انتخاباتی دکتر روحانی به خوزستان نیز از سوی بعضی این بی اخلاقی ها در لابی ها و بعضی جلسات خصوصی براب پیگیری عزل و نصب ها انجام شد. رفتاری که در نهایت واکتش مثبت مرتضی بانک را نیز به همراه نداشت اما نشان داد چرا این جریان ها پتانسیل و مناسبت مدیریت در خوزستان را ندارند.
یک. آقایان به خصوص در خوزستان دیگر نباید منتظر دریافت سمت در آبادان و خرمشهر و منطقه آزاد اروند باشند. به حد کفایت تا همین امروز در این مناطق چهره های توانمند غیر بومی به کار گرفته شده اند. اینکه بعضی افراد با سوء استفاده از فرصت ها تلاش در سهم خواهی مدیریتی در این منطقه دارند قابل پذیرش نیست.
دو. همچنین جای رایزنی برای عزل و نصب فرمانداران در جلسه با دبیر شورای عالی مناطق آزاد نیست. این موضوع باید با دکتر شریعتی استاندار محترم پیگیری شود. ضمن آنکه پیمانکاران و کسانی که اشتغال در این فرصت ها دارند مناصب مدیریت کلان در استان نیستند.
سه.انتخابات موض ع معامله سیاسی نیست، کسانی که در خوزستان بجز یک نام هیچ نقش مهم و ریسک پذیری در مبارزه سیاسی نداشتند و نه به لحاظ مادی و نه معنوی نداشته اند امروز در کنار دلالان سمت و پست به دنبال ایجاد فضا برای بردن نان از رای مردم بر سر سفره خود هستند. در اروند مردم و رسانه ها چنین اجازه ای به این افراد نخواهند داد.
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
سالار اباداني
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
0
0
واضح تَر و شفاف عملكرد زيانبار مديران فرسوده منطقه ازاد اروند را بنويسيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۱
0
0
آقاي معمار شما كه خودت استاد اين رايزني ها هستي، دفتررستمي و پروژه ها و تمجيدها و حمايت ها يا ارتباطات تهران و نهاونديان و خيلي چيزاي ديگه رو يادت بيار...
حيف اسم خبرنگار براي تو
Histats.com START (standard) Histats.com END