آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۷۵۸۴
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۱
عضو هیات مدیره استقلال گفت: نظرسنجی شب گذشته برنامه نود نشان داد که چه کسی مقصر است.
به گزارش فیدوس؛ اکبر عباسی ملکی، عضو هیات مدیره استقلال که شب گذشته در برنامه نود با علیرضا منصوریان بر سر اتفاقات اخیر این باشگاه جدال لفظی داشت، صبح امروز با ۲ کاپیتان این تیم به صبحت پرداخته است.

البته شاید تا قبل از اینکه شب گذشته این عضو هیات مدیره روی خط برنامه نود بیاید، خیلی از هواداران او را نمی شناختند. با این حال صحبت هایی از ملکی مطرح شد که برای هواداران این تیم شوکه کننده بود.

در ادامه صحبت های اکبر عباسی ملکی با خبرنگار "ورزش سه" را می خوانید.

فقط به خاطر دلم به استقلال آمدم

باور کنید من فقط به خاطر دلم به استقلال آمدم؛ وگرنه تا به حال پست های خیلی بزرگتر از این داشته ام. من جزو بنیانگذاران ورزش در سیستم بانکی بودم. همچنین کشتی و دوومیدانی روستایی را بین سال هالی ۷۰ تا ۷۶ راه اندازی کردم. به همین خاطر آقای هاشمی طبا به من حکم مشاور خودش را داد. انتخاب من به عنوان عضو هیات مدیره استقلال نیز برای این بود که در کارهای اقتصادی بتوانم به باشگاه کمک کنم. سابقه زیادی در امور اقتصادی دارم؛ اما شما یک نفر را پیدا کنید تا بگوید من یک ورق را به ناحق جابه جا کرده باشم.

سابقه مرا از قدیمی های ورزش بپرسید

من چون یک استقلالی هستم، عاشقانه قبول کردم به استقلال بیایم تا انشاالله بتوانم راه اندازی بخش اقتصادی را با کمک دیگر دوستان انجام دهم. من با خیلی از فوتبالیست های قدیمی و ورزشکاران دیگر رشته ها ارتباط نزدیک داشتم. از قدیمی ها سابقه مرا بپرسید. عضو هیات رییسه فدراسیون هم دوومیدانی بودم و کفاشیان مرا خوب می شناسد. در زمان طاقانی هم در فدراسیون کشتی بودم. مدتی نیز در هیات تهران والیبال حضور داشتم.

نظرسنجی نشان داد مقصر کیست

به نظرم نیازی نیست من صحبتی درباره اینکه مقصر نتایج ضعیف استقلال کیست، انجام دهم. نظرسنجی شب گذشته برنامه نود نشان داد که چه کسی مقصر است. آنهایی که در این نظرسنجی شرکت کردند، هوادار استقلال بودند و دیشب هم آنها بیشترین رای را به کادرفنی دادند. همین هواداران مشخص کردند که چه کسی مقصر این وضعیت است.

برای گفتن حقایق روی خط آمدم

من فقط به این خاطر روی خط برنامه آمدم که در برنامه اسم مرا بردند. باید مشخص می شد اتفاقاتی که بین من و منصوریان و افتخاری در جلسه شنبه رخ داده، چه چیزی بوده است. من به خاطر آرامش تیم به هیچ وجه مصاحبه نمی کنم. الان هم قصد ندارم به خیلی از مسائل بپردازم چون معتقدم تیم باید آرامش داشته باشد. در این چند ماه نیز با درخواست خبرنگاران عزیز مصاحبه نکردم.

مشکلی با رحمتی و جباری ندارم

مهدی رحمتی و مجتبی جباری جزو سرمایه ها و شناسنامه باشگاه هستند. من مشکلی با آنها ندارم. امروز صبح هم با هردوی آنها صحبت کردم و فهمیدم که هیچ ناراحتی وجود ندارد. فکر می کنم صحبت های دیشب خیلی حقایق را مشخص کرد.

کاپیتان ها به تیم برمی گردند

مجتبی جباری که امروز در تمرین حاضر شده است و از این موضوع خیلی خوشحال هستم. مهدی رحمتی نیز فعلا کمی درگیر بیماری پدرش است و به زودی برمی گردد. او جزو سرمایه های باشگاه است و بعد از بازی با ذوب آهن مشکل او نیز حل می شود.

درباره منصوریان اشتباه می کردم

من در این ۲ ماه مدافع آقای منصوریان در هیات مدیره بودم؛ آن هم به واسطه اینکه معتقدم تغییر سرمربی نباید به این سرعت انجام شود. من اعتقاد دارم باید به مدیر و مربی فرصت داد؛ مثل اینکه اشتباه می کردم.
منبع: ورزش 3
Histats.com START (standard) Histats.com END