آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۶۹۵۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
دکتر جلیل مختار در گفتگو با فیدوس مطرح کرد
به گزارش خبرنگار فیدوس از روزهای گذشته خبری در فضای مجازی پیرامون دکترجلیل مختار نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی منتشر شد ...

به گزارش خبرنگار فیدوس از روزهای گذشته خبری در فضای مجازی پیرامون دکترجلیل مختار نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی منتشر شد که بازتاب های مختلفی به همراه داشت. این خبر پیرامون انتقال ایشان از سازمان بهزیستی به وزارت نفت بود.

طی تماس تلفنی با دکتر مختار, در خصوص تصویر منتشر شده از نسخه پزشکی با آرم وزارت نفت با نام ایشان در فضای مجازی، گفتگویی کوتاه انجام دادیم. ایشان در تشریح موضوع گفتند: بنده کارمند رسمی اداره بهزیستی هستم و این موضوع به جهت خدمت به مردم برای بنده باعث افتخار است. خبر مربوط به انتقال اینجانب به وزارت نفت صحت ندارد. متاسفانه بعضی افراد با انتشار اینگونه اخبار تلاش دارند مردم را در خصوص عملکرد نمایندگان خود دچار بدگمانی نمایند و در مقاطع حساس با ترویج این اخبار به دنبال منحرف کردن اذهان از مسائل مهم جاری هستند.

دکتر مختار در ادامه توضیح دادند: نمایندگان مجلس جهت معاینات دوره‌ای به مراکز درماتی مختلفی معرفی می‌شوند آن تصویر مربوط به معرفی اینجانب برای انجام معاینات در یکی از مراکز درمانی وزارت نفت بود که به این شکل انتشار یافته است و بعضی با انتشار آن و درج اخبار نادرست کاری غیر اخلاقی انجام داده‌اند.

این نماینده مردم آبادان همچنین اشاره کرد: ما وظایف بسیار سنگینی در خصوص دفاع لز حقوق مردم آبادان داریم، طی ماه‌های گذشته بنده و همکارانم تلاش شبانه‌روزی را برای حل مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف به خصوص در موضوع رایزنی با وزرا به انجام رسانده‌ایم که مهمترین محور آن حل زیر ساختی مشکل شبکه آب و فاضلاب شهری است. امیدواریم در سال جاری با در نظر گرفتن این موضوع تحرکی مشهود برای حل این مسئله در آبادان رخ دهد.

آقای دکتر مختار همچنین در خصوص مشکلات بخش‌های روستایی شهرستان توضیح دادند: وضعیت روستاها و مردم روستا در ابتدای دوره نمایندگی مناسب نبود, اینجانب و همکاران دیگرم به عنوان موکلین مردم در مجلس شورای اسلامی تعهد کردیم تا پیش از پایان کار خود در این دوره تحول جدی در حوزه‌های روستایی ایجاد شود, این تغییر هم منافع فراوان اجتماعی برای شهر آبادان دارد و هم منافع مهمی برای حل مشکلات زندگی روستا نشینان عزیز منطقه خواهد داشت.

ایشان در پایان به مردم نوید دادند که به زودی شاهد اتفاقات بسیار مهم و اثر گذاری در حوزره اشتغال و معیشت به خصوص در بازار آبادان خواهیم بود که ناشی هماهنگی نمایندگان مردم در منطقه با مسئولین اقتصادی کشور و سازمان منطقه آزاد اروند برای اجرای طرحی ضربتی جهت حل مشکلات اقتصادی در منطقه است, سال 96 و 97 سال اتفاقات بزرگ برای آبادان است که نشاطی بی‌نظیر را میان مردم ایجاد می‌کند. انشاالله در این شرایط شاهد همراهی و همدلی حداکثری در شهرستان به جای سنگ اندازی‌های سیاسی و جو سازی‌هایی باشیم که باعث منحرف شدن مسیر مطالبه مردم می‌شود.

 

انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
جمشیدآبادانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۷
1
0
حتی اگرخبرانتقال دکترمختاربه وزارت نفت صحت داشته باشد،بنده خیلی خوشحال میشوم زیرا این انتقال دربرابر تلاش وکوشش خستگی ناپذیرمختاربرای رفع معضلات بسیاربسیار اندک وناچیزاست.ایشان لیاقت وزارت نفت را دارندوکارمندوزارت نفت برایشان خیلی کم هست.ضمنااگرواردوزارت نفت بشوندحتماتاثیرات مثبت فراوانی به سودکارمندان آن وزارت خواهدداشت.مختارافتخارآبادان وخوزستان است.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۹
0
0
‎سندي كه نشان مي دهد جليل مختار نماينده فعلي ابادان چندي پيش در وزارت نفت استخدام شده است. /وضعيت: كارمند رسمي!
@asrenaftcom
@RadioGoosheKenar
ادیب زاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۹
1
0
شمااین بنده خداوندرا پیله کرده اید،قبل ازایشان هم نمایندگان دیگری مستفیض گردیده اند،یعنی استخدام شدند،فرزندخودرابه وزارت بردند وخانه سازمانی به قیمت مفت ازوزیزباج بده نفت
قاپیده اند،این کد صفریک که دربرگ وزارت نفت بودیعنی کارمندرسمی دیپلم ببالا،متاسفانه دربین نمایندگان بوجوداشته
که حداکثرخواسته برای خودوخانواده بوده کاری برای مردم محترم حوزه انتخابیه انجام نداده اند،ولی نمایندگان اکثرمناطق اینقدرقوی هستندکه وزرانمی توانند.....آن نمایندگان برای آبادی
واشتغال جوانان منطقه کوشامی باشندودردنیاهم روی قدرت آنها حساب می کنند.
Histats.com START (standard) Histats.com END