آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۶۲۳۱
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۴
انتقاد به دکتر شریعتی استاندار خوزستان
به گزارش فیدوس به نظر می آید زمان آن رسیده به استاندار جوان خوزستان هم انتقادی جدی داشته باشیم.
به نظر می آید زمان آن رسیده است به دکتر شریعتی استادار جوان خوزستان هم انتقاد کنیم. انتقاد به ایشان البته انتقاد به تلاش چند ماه گذشته استاندار خوزستان در سرکشی مستمر به نقاط مختلف استان و گفتگو با مردم نیست، بلکه انتقاد به رویه ایشان در عزل و نصب ها و همچنین نگاه ایشان به افراد به خصوص نسل جوان است که بر خلاف روش رئیس جمهور و وزیر محترم کشور در انتخاب شخص ایشان به عنوان استاندار می باشد.
آقای دکتر شریعتی چرا رئیس جمهور افراد زیر چهل سال را می توانند به عنوان وزیر انتخاب کنند، اما حضرتعالی در برنامه های جابه جایی فرمانداران و بخشداران و مدیران کل استان هنوز نگاهی به جوانان ندارید!؟
واقعان جای سئوال است که اگر این اندازه هراس از انتصاب جوانان در خوزستان برای مشاغل مدیریتی دارید چطور حضرتعالی و تیم مشاوره دهنده از دولت انتظار حمایت و اعتماد دارید.
در موضوع به کار گیری جوانان و زنان در مشاغل مستقیم مدیریتی استان انتظار می رود لیست حضرتعالی به عنوان جوانترین استاندار کشور خیلی پیش از این و بیش از این حتی در دولت یازدهم معرفی می شد.
این انتقاد به شما وارد است آقای دکتر شریعتی که  برای هیچ کدام ار مدیریت های کل استان خوزستان و معاونت ها و فرمانداری ها تا امروز از نیروهای جوان و کارآمد خوزستان استفاده نکردید و همین دلیل باعث شده تنها مسافر جوان بازدید دائم از نواحی مختلف استان به طور شبانه روزی خود شما باشید.
بدون اینکه بخواهیم ارزش تلاش شما را نادیده بگیریم باید خدمتتان عرض کنیم که دولت کارآمد و جوان در استان به کار می آید نه تنها یک مدیر و استاندار جوان، شما وظیفه داشتید و دارید جریان مدیریت استان را بنا به اعتماد دولت به حضرتعالی همراه با مدیریت جوان کنید، نه اینکه خودتان خدای ناکرده بخشی از جریان جوان هراس استان در انتصابات شده و ایشان را به بیرون گود مدیریت برانید.
آقای دکتر شریعتی از شما انتظار می رود به روند جوانگرایی در مدیریت کلان خوزستان نظر جدی داشته و رویه فعلی را همانطور که رئیس جمهور و دولت محترم در نظر دارند تغییر دهید.

Histats.com START (standard) Histats.com END