آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۵۴۸۲
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
بيانيه حمايت پویش آري به توليد ملي از دكتر محمد شريعتمداري
مي‌توان انتظار داشت در دوران وزارت دكتر شريعتمداري خوني تازه در رگ‌هاي توليد وارد شود و به روزهاي پر رونق صنعت و تجارت چشم داشته باشيم.
به گزارش خبرنگار فیدوس پویش مردمی آری به تولید ملی در بیانیه ای حمایت خود را از معرفی محمد شریعتمداری به عنوان وزیر صنعت، معدن و بازرگانی اعلام کرد.
در متن این بیانیه آمده است:
 
بسمه تعالی
آري به توليد ملي در سالي كه مقام معظم رهبري مبناي آن را برخورداري از تفكر جهادي براي كمك به توليد داخلي دانسته‌اند، نشان از توافق ميان ملت و دولت براي عبور از چالش‌هاي پيش رو دارد.
كساني در اين سال مي‌توانند پيشگام و پيشرو در تحقق اين آري بزرگ و سرنوشت‌ساز به آينده روشن براي توليد شوند كه تمام عمر خود را در مسئوليت‌هاي مهم و بزرگ اجرايي كشور با درك دغدغه‌ها و مشكلات مردم وقف توسعه با تفكري انقلابي كرده باشند.
دكتر محمد شريعتمداري طي چند دهه گذشته و در مسئوليت‌هاي مختلف نشان داده، هواي تازه آري به توليد ملي را تنفس كرده است، ايشان فردي برخوردار از بينش صحيح و با انرژي در شرايط فعلي براي تصدي سمتي مي‌باشند كه حال و آينده توسعه ايران اسلامي عزيز ما وابسته به آن است.
كوچه پس‌كوچه‌هاي توليد در شرايطي كه مسئله اشتغال و خوداتكائي ملي موضوعي استراتژيك، مهم و اثرگذار بر آينده كشور است، فردي متمايز و توانمند براي تصدي وزارت صنعت، معدن و تجارت در جهت حمایت از ایده‌های نو نیاز دارد.
همه بزرگان، اهل فن و متخصصان صنعت و تجارت ابراز كرده‌اند، اين حوزه نياز به هوايي تازه دارد، نگاه و شخصيت دكتر محمد شريعتمداري با توجه به سوابق ارزنده ايشان، درك درستي كه از مشكلات جاري اقتصادي كشور دارند و روحيه اثرگذار و اهل تعامل وي كه باعث شده مبدل به محور اعتماد همه جريان‌هاي سياسي كشور شوند، بي‌ترديد هوايي تازه براي حوزه صنعت، معدن و تجارت در ايران عزيز اسلامي مي‌باشد.
مي‌توان انتظار داشت در دوران وزارت دكتر شريعتمداري خوني تازه در رگ‌هاي توليد وارد شود و به روزهاي پر رونق صنعت و تجارت چشم داشته باشيم. حضور ايشان بدون شك نقطه عطفي در تاريخ صنعت، معدن و تجارت در ايان خواهد بود.
دبير كمپين آري به توليد ملي و گردانندگان آن كه طي چهار سال گذشته همه دغدغه و توان خود را صرف حمايت از توليد داخلي كرده‌اند، اعتقاد دارند، راي اعتماد مجلس به محمد شريعتمداري راي اعتماد به توليد ملي است. دكتر شريعتمداري شخصيتي خوش‌فكر و توانمند است كه مي‌تواند شعار آري به توليد ملي را در دولت به عمل مبدل نمايد.
كمپين مردمي آري به توليد ملي حمايت كامل و همه جانبه خود را از دكتر محمد شريعتمداري به عنوان شخصيتي انقلابي و علمي، برخوردار از شرايط كامل تصدي وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام مي‌دارد. باشد كه فرصت آينده توليد درخشان و بالنده براي مردم ايران باشد.
 
مصطفی حسنی
دبیر پویش مردمی آری به تولید ملی

Histats.com START (standard) Histats.com END