آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۵۴۸۲
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
بيانيه حمايت پویش آري به توليد ملي از دكتر محمد شريعتمداري
مي‌توان انتظار داشت در دوران وزارت دكتر شريعتمداري خوني تازه در رگ‌هاي توليد وارد شود و به روزهاي پر رونق صنعت و تجارت چشم داشته باشيم.
به گزارش خبرنگار فیدوس پویش مردمی آری به تولید ملی در بیانیه ای حمایت خود را از معرفی محمد شریعتمداری به عنوان وزیر صنعت، معدن و بازرگانی اعلام کرد.
در متن این بیانیه آمده است:
 
بسمه تعالی
آري به توليد ملي در سالي كه مقام معظم رهبري مبناي آن را برخورداري از تفكر جهادي براي كمك به توليد داخلي دانسته‌اند، نشان از توافق ميان ملت و دولت براي عبور از چالش‌هاي پيش رو دارد.
كساني در اين سال مي‌توانند پيشگام و پيشرو در تحقق اين آري بزرگ و سرنوشت‌ساز به آينده روشن براي توليد شوند كه تمام عمر خود را در مسئوليت‌هاي مهم و بزرگ اجرايي كشور با درك دغدغه‌ها و مشكلات مردم وقف توسعه با تفكري انقلابي كرده باشند.
دكتر محمد شريعتمداري طي چند دهه گذشته و در مسئوليت‌هاي مختلف نشان داده، هواي تازه آري به توليد ملي را تنفس كرده است، ايشان فردي برخوردار از بينش صحيح و با انرژي در شرايط فعلي براي تصدي سمتي مي‌باشند كه حال و آينده توسعه ايران اسلامي عزيز ما وابسته به آن است.
كوچه پس‌كوچه‌هاي توليد در شرايطي كه مسئله اشتغال و خوداتكائي ملي موضوعي استراتژيك، مهم و اثرگذار بر آينده كشور است، فردي متمايز و توانمند براي تصدي وزارت صنعت، معدن و تجارت در جهت حمایت از ایده‌های نو نیاز دارد.
همه بزرگان، اهل فن و متخصصان صنعت و تجارت ابراز كرده‌اند، اين حوزه نياز به هوايي تازه دارد، نگاه و شخصيت دكتر محمد شريعتمداري با توجه به سوابق ارزنده ايشان، درك درستي كه از مشكلات جاري اقتصادي كشور دارند و روحيه اثرگذار و اهل تعامل وي كه باعث شده مبدل به محور اعتماد همه جريان‌هاي سياسي كشور شوند، بي‌ترديد هوايي تازه براي حوزه صنعت، معدن و تجارت در ايران عزيز اسلامي مي‌باشد.
مي‌توان انتظار داشت در دوران وزارت دكتر شريعتمداري خوني تازه در رگ‌هاي توليد وارد شود و به روزهاي پر رونق صنعت و تجارت چشم داشته باشيم. حضور ايشان بدون شك نقطه عطفي در تاريخ صنعت، معدن و تجارت در ايان خواهد بود.
دبير كمپين آري به توليد ملي و گردانندگان آن كه طي چهار سال گذشته همه دغدغه و توان خود را صرف حمايت از توليد داخلي كرده‌اند، اعتقاد دارند، راي اعتماد مجلس به محمد شريعتمداري راي اعتماد به توليد ملي است. دكتر شريعتمداري شخصيتي خوش‌فكر و توانمند است كه مي‌تواند شعار آري به توليد ملي را در دولت به عمل مبدل نمايد.
كمپين مردمي آري به توليد ملي حمايت كامل و همه جانبه خود را از دكتر محمد شريعتمداري به عنوان شخصيتي انقلابي و علمي، برخوردار از شرايط كامل تصدي وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام مي‌دارد. باشد كه فرصت آينده توليد درخشان و بالنده براي مردم ايران باشد.
 
مصطفی حسنی
دبیر پویش مردمی آری به تولید ملی

"فیدوس" نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمیکند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END