آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۵۲۳۵
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۹
به نام روز خبرنگار و برای تحقیر خبرنگار
داریوش معمار-کم پیش آمده که رخدادی آنقدر ناراحتم کند که برای دفاع از آنچه شخصیت حرفه ای ام می باشد دست به قلم ببرم.

داریوش معمار-کم پیش آمده که رخدادی آنقدر ناراحتم کند که برای دفاع از آنچه شخصیت حرفه ای ام می باشد دست به قلم ببرم.
سازمان منطقه آزاد اروند با پیشنهاد اولیه اینجانب که شاید تاثیری داشته برنامه ریزی کرد در روز ۱۸مرداد برای خبرنگاران آبادانی و خرمشهری برنامه ای تدارک ببیند.
بنده نیز در کنار جمعی از دوستان روزنامه نگار در این برنامه حاضر شدیم، بماند که تعداد زیادی از فعالان جدی رسانه در منطقه حاضر به حضور نبودند و چه خوب شد که با این شرایط نیامدند.
مسئول اجرایی برنامه در منطقه آزاد اروند یعنی مدیر فرهنگی و مدیر کل ارشاد اروند در روز تجلیل از خبرنگاران در قسمت اول بی آنکه اساسان اشاره ای به خبرنگار در معنای واقعی شود با تجلیل از خانواده بعضی خبرنگاران درگذشته و اشخاصی که به جز دونفر مابقی تنها در سن و سال نه سابقه حرفه ای، پیش کسوت بودند همه خبرنگاران پرتلاش و حرفه ای منطقه را عملان تحقیر کرد. بماند که مدیر روابط عمومی اروند هم نمی دانیم بنا به چه دلیل اساسان در این برنامه حاضر نشد.
اما شاه بیت تجلیل از روزنامه نگاران آنجا بود که منطقه آزاد اروند مدیر مسئول یک روزنامه محلی را که در تمام مدت انتشار در سال گذشته و پس از آن نقش تخریب دولت و حمله به اسماعیل زمانی را بازی کرده و عملان نه تجربه قلم روزنامه نگاری و نه ادعای آن را دارد. تجلیل می کند و خبرنگاران حقیقی منطقه تنها هیچ. فرد تجلیل شده چند بار در این جلسه به طرز عجیبی توسط نماینده اروند در جلسه تمجید شد و دست آخر حتی برای تجلیل از خود صبر نکرد.
دیشب رسانه ها و روزنامه نگاران حامی دولت به طور کامل تحقیر شدند تا از رسانه تخریب کننده که فعالیت چشمگیری ندارد تقدیر شود.
کاش حداقل به همکاران یاد آور می شدند تجلیل از محمد سعید انصاری به عنوان فعال رسانه ای تحقیر کسانی است که فعال رسانه هستند که آمده اند و تمام این چند سال و سال گذشته فعال رسانه ای بوده اند. همانطور که ما نماینده مجلس نیستیم، ایشان هم رسانه ای و روزنامه نگار نیستند.
بعد واقعام جای سئوال است که تخریب ماهیت تلاش و‌حضور رئیس جمهور چه امتیازی است که یک روزنامه کم کار محلی بابت آن برابر این همه روزنامه نگار فعال و‌جدی منطقه باید تبلیغ و تشویق و تقدیر شود و ما نظاره گر باشیم!؟
رسانه ها و روزنامه نگاران مدیر عامل آرام اروند را فردی شایسته می دانند اما بعضی برخورد مدیران آن مجموعه با خبرنگار و رسانه بسیار توهین آمیز است.
در روز خبرنگار شخصیت خبرنگاران را هدف گرفتند. واقعان ای کاش امشب به گونه ای بود که از اهالی رسانه تجلیل می شد.

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
0
0
جناب معمار ،زياد تعجب نكنيد،اينجا همه چيز وارونه ست....
همشهری ازکنزالمال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
0
0
بنظرمن مسولین سازمان منطقه اروند بایدرسما دراین خصوص از جامعه فعال وتاثیرگذار منطقه عذرخواهی کند هرچنداین موضوع ذره ای ازارزشها ی شماجناب معمارزاده ودیگرهمکاران پرتلاشتان نخواهدکاست.
Histats.com START (standard) Histats.com END