آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۵۱۷۵
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴
رسول خضری نماینده مردم پیرانشهر در گفتگوی اختصاصی با فیدوس مطرح کرد:
با توجه به شرایط حساسی که در آن قرار داریم بسیار آسیب پذیر است. بنده اعتقاد دارم دکتر شریعتمداری فردی بسیار مناسب برای این مسئولیت در حال حاضر هستند.

به گزارش خبرنگار فیدوس دکترمحمد شریعتمداری روز گذشته بعنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت از سوی رئیس جمهور برای کابینه دوازدهم معرفی شده است. وی که در دولت یازدهم، معاون اجرایی رئیس جمهور، جانشین رئیس‌جمهور در شورای عالی ایرانیان، شورای عالی فضایی و شورای استاندارد و تحقیقات صنعتی بوده است، در آغاز کار دولت یازدهم نیز، بیست روز سرپرست وزارت ورزش و جوانان بوده است. دکتر شریعتمداری  در دولت اول و دوم سید محمد خاتمی وزیر بازرگانی بوده‌، دارای سوابق اجرایی بسیار زیادی بوده و مورد وثوق همه‌ی جناح های سیاسی است.

در همین ارتباط با دکتر رسول خضری نماینده مردم پیرانشهر گفتگو کردیم. ایشان پیرامون معرفی دکتر شریعتمداری به مجلس از سوی رئیس جمهور توضیح دادند: معرفی اشخاص برای وزارت خانه های کلیدی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. آینده صنعت و بازرگانی در کشور با توجه به شرایط حساسی که در آن قرار داریم بسیار آسیب پذیر است. بنده اعتقاد دارم دکتر شریعتمداری فردی بسیار مناسب برای این مسئولیت در حال حاضر هستند. ایشان جدای از سوابق عالی در این حوزه، فردی جدی، انقلابی و مورد اعتماد رهبری می باشند. نوع مسئولیت ها و موفقیت ایشان بیانگیر این موضوع است.

دکتر خضری در خصوص بازتاب معرفی محمد شریعتمداری به عنوان گزینه وزارت صنعت و معدن و تجارت به مجلس گفتند: بازتاب مثبت بود، اکثر همکاران ما ایشان را فرد مورد اعتمادی می دانند که توان تعامل با مجلس شورای اسلامی را دارد. ایشان همچنین در نظر ما مدیرب استخوان دار و قابل اطمینان هستند و می توان امیدوار بود وزارتصنعت و معدن و تجارت روزهایی همراه با تحول و تغییرات اثر بخش پیش رو داشته باشد.

ایشان در خصوص مهمترین مشخصه دکتر شریعتمداری در شرایط فعلی تشریح کردند، دکتر شریعتمداری فردی برخوردار از عالی ترین درجه سلامت مدیریتی و صاحب برنامه های استراتژیک در حوزه صنعت و بازرگانی هستند و این نکته کلیدی است. ایشان قطعا با رای بالا در مجلس مورد اقبال و اعتماد خواهند بود.

Histats.com START (standard) Histats.com END