آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۵۱۷۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲
در گفتگوی اختصاصی دکتر محمد حسن نژاد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با فیدوس مطرح شد:
آقای کرباسیان می‌توانند فردی موثر در دولت آینده برای حل مشکلات موجود اقتصاد کشور باشند.

به گزارش خبرنگار فیدوس تقریباً می‌توان گفت مجلس تمام برنامه‌ها و پتانسیل خود را معطوف بررسی موضوع رای اعتماد وزرای پیشنهادی کرده است، در این میان دکتر مسعود کرباسیان گزینه معرفی شده برای وزارت اقتصاد و دارائی یکی از چهره‌هایی می‌باشد که طبق نظر تعدادی از نمایندگان مجلس برنامه‌هایش مورد توجه قرار گرفته و رای اعتماد مناسبی از نمایندگان دریافت خواهد کرد.

دکتر محمد حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا در پاسخ به خبرنگار فیدوس پیرامون نظر مجلس و نظر شخصی ایشان به عنوان یکی از نمایندگان کمیسیون اقتصادی در مورد این گزینه گفت: آقای کرباسیان در حوزه‌های اقتصادی فردی ناشناخته نیستند، ایشان هم به لحاظ علمی و هم به عنوان یک مدیر با توان اجرایی بالا، می‌توانند فردی موثر در دولت آینده برای حل مشکلات موجود اقتصاد کشور باشند.

ایشان در خصوص عملکرد دکتر کرباسیان در گمرک جمهوری اسلامی گفتند: من پیشتر هم اشاره کرده بودم عملکرد مدیریت گمرک طی دوره مدیریت آقای کرباسیان خیلی خوب بوده است، ایشان امتیاز خوبی در این خصوص نزد مجلس دارند.

دکتر حسن نژاد پیرامون شناخت کافی دکتر کرباسیان از شرایط وزارت اقتصاد هم توضیح دادند: در نظر ما ایشان شناخت کافی از وضعیت این وزارتخانه، مشکلات آن و چالش‌های اقتصادی کشور به خصوص در حوزه تولید و صادرات دارند که می‌تواند اثر گذار و قابل توجه باشد.

در پایان آقای حسن نژاد در مورد میزان رای دکتر کرباسیان در مجلس نیز توضیح دادند: خوشبختانه ارتباط وی با مجموعه مجلس مثبت بوده، ایشان روابط خوبی با مجلس دارند و در دوره مدیریت بر گمرک تعامل مستمر داشته‌اند، به نظرم رای اعتماد مجلس به دکتر کرباسیان بالا خواهد بود. نظر من هم در خصوص ایشان مثبت است.
Histats.com START (standard) Histats.com END