آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۵۱۷۱
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰
دکتر عامر کعبی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگوی اختصاصی با فیدوس مطرح کرد:
دکتر عامر کعبی در پاسخ به خبرنگار فیدوس پیرامون واکنش مجلس به معرفی مسعود کرباسیان گفت: دکتر کرباسیان گزینه‌ای مناسب برای وزارت اقتصاد است.

به گزارش خبرنگار فیدوس تکلیف اسامی وزرا پیشنهادی رئیس جمهور برای گرفتن رای اعتماد از مجلس مشخص شد، دکتر مسعود کرباسیان از چهره‌های قدیمی اقتصادی و رئیس فعلی گمرکات کل کشور نیز به عنوان گزینه وزارت خانه اقتصاد و دارائی به مجلس معرفی شدند. کرباسیان چهره‌ای بسیار جدی و در مدیریت صاحب برنامه می‌باشد، که حضورش در وزارت اقتصاد می‌تواند شرایط عملیاتی شدن عبور از رکود و بهبود وضعیت اقتصادی را در کشور تسریع نماید. کرباسیان در صورت گرفتن رای اعتماد از مجلس جزء وزرای اثرگذار خواهد بود.

در همین رابطه با دکتر عامر کعبی از اعضاء کمیسیون اقتصادی مجلس گفتگویی انجام دادیم و از ایشان در خصوص معرفی مسعود کرباسیان به عنوان وزیر اقتصاد و دارائی به مجلس نظر خواستیم.

دکتر عامر کعبی در پاسخ به خبرنگار فیدوس پیرامون واکنش مجلس به معرفی مسعود کرباسیان گفت: دکتر کرباسیان گزینه‌ای مناسب برای وزارت اقتصاد است، ایشان در وزارت صنعت، وزارت نفت، وزارت بازرگانی و وزارت اقتصاد سوابق مدیریتی کلان و بسیار قابل توجه‌ای داشته‌اند، همچنین در نظر ما دوره مدیریت آقای کرباسیان در گمرک جمهوری اسلامی نیز برخوردار از فواید قابل توجه‌ای بوده است.

آقای کعبی در موضوع برنامه‌های دکتر کرباسیان ضمن اشاره به مدیریت تحول‌گرای ایشان در گمرک جمهوری اسلامی گفت: بنده با برنامه‌ها و وزارت ایشان موافق هستم. به نظرم آقای مسعود کرباسیان در حوزه ایجاد رونق اقتصادی و توسعه زیر ساخت‌های اقتصادی در بخش‌های مختلف با توجه به سوابق و برنامه‌هایشان شناختی واقع بینانه دارد.

دکتر عامر کعبی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کردند: البته طی روزهای آینده در کمیسیون‌های تخصصی بحث‌های جدی در مورد وزرا به خصوص برنامه‌های وزیر اقتصاد خواهد شد، امیدواریم که با در نظر گرفتن صورت برنامه‌های ارائه شده توسط ایشان مجلس به جمع‌بندی برسد.
Histats.com START (standard) Histats.com END