آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۴۹۱۶
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
افتتاح پروژه های آماده بهره برداری با حضور دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد
منطقه آزاد اروند این هفته میزبان مهندس اکبر ترکان، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خواهد بود تا پروژه های انجام شده و آماده بهره برداری با حضور وی و هیئت همراه افتتاح شود.

به گزارش فیدوس: منطقه آزاد اروند این هفته میزبان مهندس اکبر ترکان، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خواهد بود تا پروژه های انجام شده و آماده بهره برداری با حضور وی و هیئت همراه افتتاح شود.
 ابراهیم عچرش، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند با اعلام این خبر گفت: «قرار است در این بازدید پروژه های مهمی در حوزه های عمرانی، فرهنگی و بهداشتی با حضور مهندس ترکان افتتاح شود. همچنین در این سفر کلنگ زنی پروژه اصلاح و گسترش شبکه فیبر نوری شهرک صنعتی آبادان با مشارکت شرکت مخابرات ایران انجام خواهد شد.»

وی با اشاره به اینکه پیشرفت فیزیکی پروژه ها چشمگیر است، افزود: «فازهای مختلفی از پروژه های ساخت گیت های ورودی آبادان و پروژه تعویض لوله های آب شرب شهرک صنعتی آماده بهره برداری است که در هفته آینده با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی افتتاح خواهد شد. افتتاح بارانداز 13 هکتاری شلمچه از دیگر برنامه های این سفر است.»

عچرش، با تاکید بر اینکه رفع نیازهای بهداشتی مردم منطقه آزاد اروند در اولویت امور است، اعلام کرد: «بال شمالی بیمارستان طالقانی آبادان و بیمارستان 32 تخت خوابی اروند کنار در حال حاضر آماده بهره برداری است و هفته آینده در حضور وزیر بهداشت و درمان رسما شروع به کار خواهد کرد.»

وی همچنین اظهار داشت: «امعان نظر ویژه ای به وضعیت روستاها وجود دارد که با حضور مهندس ترکان فعالیت های صورت گرفته در روستاهایی چون تنگه، معاف، آلبونایی و رمیله مورد بهره برداری واقع خواهند شد.»

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند در پایان اظهار داشت: «مقصد نهایی این بازدیدها افتتاح طرح های توسعه ای در فرودگاه آبادان خواهد بود. همچنین در حوزه فرهنگی کارهای زیرساختی مهمی چون مدرسه سازی انجام شده که در همین سفر برخی از آنها افتتاح می شود.»
Histats.com START (standard) Histats.com END