آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۲۳۰۹
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۱
خبرفوری
به گزارش خبرنگار فیدوس به نقل از منابع مطلع امروز نامه‌ای از هیئت نظارت مرکزی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به آبادان رسیده است، مبنی برشمارش 63 صندوق رای انتخابات شوراها علاوه بر 30 صندوقی که پیشتر شمارش شده بودند.

۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۶:۱۰
باز شماری آرا همه کاندیداهای انتخابات شورا مصوب شد
به گزارش خبرنگار فیدوس به نقل از منابع مطلع با نظر و پیگیری رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و موافقت هیئت مرکزی آرا همه کاندیداهای شرکت کننده در انتخابات شورا آبادان باز شماری خواهد شد.
دکتر جلیل مختار نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی و رئثی هیئت نظارت انتخابات شوراهای شهر و روستا خوزستان بنا به درخواست کاندیداها در این شهرستان مجوز بازشماری آرا همه را در اواسط هفته آینده صادر کرد.
به این ترتیب هفته آینده را باید هفته تاریخی در جریان انتخابات در آبادان دانست.


به گزارش خبرنگار فیدوس به نقل از منابع مطلع امروز نامه‌ای از هیئت نظارت مرکزی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به آبادان رسیده است، مبنی برشمارش 63 صندوق رای انتخابات شوراها علاوه بر 30 صندوقی که پیشتر شمارش شده بودند.

این شمارش قرار است برای 16 نفر اول انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در آبادان انجام شود و به این ترتیب همه صندوق‌های رای آبادان بازشماری خواهند شد.

طبق اخبار رسیده هیئتی از تهران و استان مامور نظارت کامل و دقیق بر این بازشماری می‌باشند و نتیجه آن هرچه باشد می توان گفت بخش مهمی از فرایند انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در آبادان شفاف خواهد شد.

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
فرحانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۱
0
0
کاربسیار جالبی بود که تعدادی از افرادمتعهد ابادان انجام دادند وپیگیر مستمرهم بودند وازپیگیرکنندگان صمیمانه تشکر وقدردانی میکنم وشرم باد برانان که عامل وبانی این تخلف واصرار برصحت انتخابات داشتند ودم از ولایت میزنند.اما قبل از انتخابات چه ترفندهایی را بکار بردند تا مردم مظلوم وخنجر خورده از دوستان درابادان را متقاعد کنند که بانان رای دهند و فحش وناسزا بنمایندگان قبلی میزدند.اما روزگار وگذشت زمان همه حقایق را روشن میسازد.من بعنوان یک رزمنده تبریک میگویم باینحرکت جالب درابادان وشرم باد طراحان پشت پرده
باورصاد شش انگشتي
|
Canada
|
۰۷:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۸
0
0
فقر حاكم علت بروز تخلف و تقلب در انتخابات است خريد راي افراد بي بضاعت و انتقال راي از شهر همجوار بگونه اي كه تا كنون چندين افراد غير بومي و گمنام به شوراي شهر راه يافته اند
ما تنها شهري هستيم كه اراي دسته بندي غير حزبي داريم
از جمله خريد نقدي ، عشيره اي ، كميته امدادي ، بهزيستي ، نماينده اي ، بسيجي ، اتاق اصنافي ، منطقه ازادي و ابهاي ازاد !!!
Histats.com START (standard) Histats.com END