آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۰۴۶۳
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۶
برخی از احزاب و تشکل های اصلاح طلب خوزستان در بیانیه ای ضمن تشکر از حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر ، بر تلاش و همگرايي مردم ، براي سازندگي و توسعه كشور و خوزستان تاکید کردند.
به گزارش فیدوس: برخی از احزاب و تشکل های اصلاح طلب خوزستان در بیانیه ای ضمن تشکر از حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر ، بر تلاش و همگرايي مردم ، براي سازندگي و توسعه كشور و خوزستان تاکید کردند.

در این بیانیه که نسخه ای از آن به شوشان ارسال شده ، آمده است: 

بنام خدا
مردم فهيم و شريف خوزستان
انتخابات تمام شد ، اما تلاش و همگرايي مردم ، براي سازندگي و توسعه كشور و خوزستان ادامه دارد.

انتخابات رياست جمهوري و انتخابات شوراهاي شهر و روستا ، مظهر حاكميت مردم بر سرنوشت خويش و كشور است . مردم ايران و خوزستان نشان دادند كه در پاسداري از حق حاكميت خويش و تقويت نظام جمهوري اسلامي همچنان مصمم و استوار هستند.

پيروزي قاطع دكتر حسن روحاني را به ملت ايران و مردم خوزستان تبريك عرض مي كنيم. ما پي گير مطالبات برحق مردمي خواهيم بود كه برغم مشكلات عديده در خوزستان به روحاني راي دادند و اكنون در انتظار توجه دولت به رفع مشكلات عديده ي اجرايي - مديريتي و حل كامل معضلات زيست محيطي و اشتغال جوانان عزيز خوزستاني هستيم.

همچنين به تمام شهروندان اهوازي كه در انتخابات شوراي شهر اهواز مشتاقانه و به اميد مبارزه با رانت خواري و فساد ، و اصلاح در روند امور شهر و شهرداي به پاي صندوق هاي راي رفتند - فارغ از نتيجه آن - تبريك عرض مي كنيم. اميدواريم با نظارت مستمر مردم بر امور شهري و شورا و شهرداري ، شاهد بهبود و بهسازي امور شهري باشيم

-حزب اتحاد ملت ايران اسلامي شعبه خوزستان
-حزب اعتماد ملي شعبه خوزستان
-مجمع ايثارگران اصلاح طلب شعبه خوزستان
-مجمع اصلاح طلبان عرب
-حزب مردم سالاري ايران اسلامي شعبه خوزستان
-حزب نداي ايرانيان شعبه خوزستان
-سازمان عدالت و آزادي ايران اسلامي شعبه خوزستان
-جمعيت زنان مسلمان نوانديش شعبه خوزستان
-مجمع نيروهاي خط امام (ره) شعبه خوزستان
-حزب اراده ملت ايران اسلامي شعبه خوزستان
منبع: شوشان

Histats.com START (standard) Histats.com END