آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۰۱۳۰
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
به دکتر حسن روحانی رای می‌دهیم
مصطفی حسنی(طراح نماد کلید دکتر روحانی)- ما می‌توانیم برای ایران و ایرانی یک شعار نیست، فرصتی برای تغییر سرنوشت با اتکا به حق شهروندی و شعور و آگاهی مدنی است، انتخاب دکتر حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور دولت یازدهم در سال نود و دو نمایش عالی تحقق شعار ما می‌توانیم بود.

ما می‌توانیم برای ایران و ایرانی یک شعار نیست، فرصتی برای تغییر سرنوشت با اتکا به حق شهروندی و شعور و آگاهی مدنی است، انتخاب دکتر حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور دولت یازدهم در سال نود و دو نمایش عالی تحقق شعار ما می‌توانیم بود.

وقتی دوباره ایران، ما می‌توانیم، بر سر زبان نسل جوان افتاد، وقتی جوانان ایرانی با امید به آینده با اعتقاد به اهمیت بازگشت لبخند بر لبان مردم و با درک اهمیت آزادی و امنیت وارد کارزار دفاع از حقیقت برابر تزویر و پوپولیسم شدند، یک موضوع روشن شد، توانستن و خواستن محصول امید و جسارت نسل جوان است، نسلی که با عشق به کشور به دنبال تحقق آینده‌ای روشن است.

جاودانگی تحمیل گذشته به امروز نبوده، بالهای پرواز نسل نو برابر درخواست جاودانگی مومی نیست، این نسل برای رسیدن به نور و رهایی اهل عقلانیت، تلاش و روشنگری است، این نسل می‌داند که گره خوردن رنگ سبز به رنگ بنفش و باز شدن درهای بسته با کلید تدبیر و امید و نزدیکی به روح ازلی و ابدی معرفت و شعور در سایه پرچم و قانون اساسی است که ایران و ایرانی را از بند تباهی و جهالت رها می‌کند.

مردم امروز بادرک فرامین مقام معظم رهبری و تلاش دکتر حسن روحانی آموخته‌اند هیچ سختی آنقدر سخت نیست که نتوان از حدود آن گذشت همانطور که ما مردم و نسل جوان از حدود تنگ‌نظری‌ها و مشکلات دولت‌های بزرگ و دشمنان خود گذشتیم و برجام را به عنوان دست آورد این حماسه تاریخ ساز به ثبت رساندیم.

ما ملتی امیدواریم، ملتی که در مسیر آینده حرکت می‌کنیم و به گذشته باز نمی‌گردیم، ما مردمی هستیم که آفتابمان آنقدر بلند می‌نشیند تا تمام قله‌ها روشن شود و هیچ تاریکی باقی نماند. ما با حضور خود در 29 اردیبهشت پای صندوق‌های رای تکلیف عوام فریبی را یکسره خواهیم کرد و شعار ما می‌توانیم را معنا می‌بخشیم.

 

 

Histats.com START (standard) Histats.com END