آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۹۹۹۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
امینی امروز 20 اردیبهشت ماه در نشست خبری ستاد روحانی در خراسان رضوی با خبرنگاران، اظهار کرد: دکتر روحانی بین کاندیداهای موجود رقیبی ندارد و تنها رقیب ایشان عدم مشارکت مردم در انتخابات است.
به گزارش فیدوس: رئیس ستاد انتخابات حسن روحانی در خراسان رضوی گفت: دکتر روحانی بین کاندیداهای موجود رقیبی ندارد و  تنها رقیب ایشان عدم مشارکت مردم در انتخابات است.

امینی امروز 20 اردیبهشت ماه در نشست خبری ستاد روحانی در خراسان رضوی با خبرنگاران، اظهار کرد: در آخرین روز تبلیغات انتخاباتی یعنی 27 اردیبهشت ماه دکتر روحانی به مشهد سفر خواهند کرد و امیدواریم باز همانند سال 92 شاهد حضور گسترده و وسیع مردم باشیم.

وی با اشاره به اینکه در سال 92 موج حضور مردم در خراسان به تمام کشور سرایت کرد، ادامه داد: در آن زمان مردم با فرهنگ مشهد و خراسان با وجود دو کاندیدای بومی، منافع ملی را بر منافع منطقه‌ای و بومی ترجیح دادند و کاندیدایی چون دکتر روحانی را انتخاب کردند  و امیدواریم که امسال هم شاهد تکرار این حماسه در خراسان باشیم.

امینی خاطرنشان کرد: دکتر روحانی متکی به حمایت‌های مردم از نظر کمک‌ها و از نظر ستادها است؛ جوانان و اقشار مختلف به صورت شبانه‌روزی همکاری خود را با ستادهای روحانی در مشهد، استان و حتی روستاها انجام می‌دهند. 

رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در خراسان رضوی اظهار کرد: عده‌ای از معلولان داوطلب شدند که در ستاد دکتر روحانی کمیته‌ای داشته باشند همچنین در این ستاد کمیته ایثارگران، خانواده شهدا، جانبازان، ورزشکاران، اصناف و بازاریان و ... نیز وجود دارد و در واقع در خیلی از مکان‌ها مردم به صورت خودجوش اقدام به راه‌اندازی ستاد کردند. 

وی با اشاره به اینکه هنرمندان حامی دکتر روحانی نیز در سطح مشهد و استان فعالیت می‌کنند، عنوان کرد: شب گذشته این هنرمندان که حدود 100 نفر بودند در قسمت‌های سینما، عکس، انیمیشن و ... فعالیت دارند دور هم جمع شده و  به صورت خودجوش جلسه‌ای را تشکیل داده بودند. 

امینی اضافه کرد: اصولگرایان حامی دکتر روحانی نیز چند ستاد در مشهد دارند کمیته‌های مردمی نیز در استان شکل گرفته و تعداد آن‌ها به سرعت رو به افزایش است، کمیته‌های خودجوشی که خود مردم فعال کردند.

رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در خراسان رضوی تصریح کرد: در واقع در استان به ازای هر بخش و شهر یک ستاد وجود دارد و در 13 منطقه مشهد نیز 13 ستاد اصلی در حال فعالیت هستند و تعدادی ستاد فرعی نیز وجود دارد.
منبع: ایسنا
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
روح الله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
0
0
پسر من ایکتیوز شدید دارد به لطف تلاش روحانی ظریف و حمایت مردم از زمان رفع تحریم مشکلی برای تهیه کرم المانی ایشان نداریم لانولین یکی از ترکیبات لازم کرم درمانی ایشان میباشد که نمونه المانی ان با پوستش سازگار است و این چند سال امیر علی دارد نفس میکشد به همت عزیزان و لطف خدا
Histats.com START (standard) Histats.com END