آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۹۹۲۳
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۵
سخنگوی ناجا دربارهٔ انتشار فیلمی که راننده گشت ارشاد در حرکتی غیراخلاقی اقدام به زیر گرفتن دختر جوان می‌کند، نیز گفت: این فیلم در دست بررسی است و هنوز مشخص نشده که مربوط به چه زمانی است ولی گرچه این فیلم بریده شده است.

به گزارش فیدوس، سخنگوی ناجا دربارهٔ ماجرای جریمه شدن خودروی فرماندار ملایر و همچنین فیلم برخورد مأموران گشت ارشاد با دختر جوان توضیحاتی را ارائه کرد.

سردار سعید منتظرالمهدی در حاشیه مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه امین نیروی انتظامی با تشریح جزییات ماجرای برخورد خودروی حامل فرماندار ملایر و بخشدار جوکار که قصد اعمال قانون را داشتند، گفت: همه باید در مدار قانون حرکت کنیم و بدانیم که مسئولیت به هیچ وجه مصونیت نمی‌آورد.

وی افزود: در اتفاقی که چند روز پیش رخ داد مأمور وظیفه شناس پلیس راهور قصد داشت خودرویی را که با سرعت ۱۳۸ کیلومتر در ساعت حرکت می‌کرد، اعمال قانون کند که متأسفانه راننده این خودرو که هیچ مشخصات ظاهری نداشت و فرماندار ملایر و بخشدار جوکار از توابع شهرستان همدان به عنوان راننده و مسافر سوار بر آن بودند اقدام به مقاومت کردند.

وی دربارهٔ اینکه آیا زیر گرفتن مأمور پلیس توسط این خودرو صحت دارد یا خیر، نیز گفت: قطعاً برخورد به شکلی نبوده که قصد فرار ایجاد شود یا قصدی در زیر گرفتن مأمور پلیس راهور مشاهده نشد اما زمان اعمال قانون خودرو حرکت می‌کند و مأمور پلیس راهور در حالی که برف پاک‌کن اتومبیل را در دست گرفته بود چند متری به دنبال ماشین کشیده می‌شود البته در این ماجرا فرماندار از ماشین پیاده شده و از مأمور پلیس راهور دلجویی می‌کند اما بخشدار بخش جوکار راننده این ماشین بود و نسبت به حرکت اقدام کرده بود.

منتظرالمهدی افزود: در حال حاضر پرونده قضایی در این خصوص تشکیل شده و در حال رسیدگی است.

وی دربارهٔ انتشار فیلمی در فضای مجازی که نشان از برخورد مأموران گشت ارشاد با دختر جوان می‌دهد و راننده ون در حرکتی غیراخلاقی اقدام به زیر گرفتن دختر جوان می‌کند، نیز گفت: این فیلم در دست بررسی است و هنوز مشخص نشده که مربوط به چه زمانی است ولی گرچه این فیلم بریده شده است.

منتظرالمهدی افزود: قطعاً چنین برخوردهایی مورد تأیید ما نیست و مردم بدانند پلیس با مسببان آن برخورد قانونی خواهد کرد.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END