آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۹۹۰۷
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۷
حسین نجار گفت: شعار «به عقب باز نمی گردیم» نشان‌دهنده عزم روحانی و حامیان روحانی برای حفاظت از ریل‌گذاری صورت گرفته برای توسعه است که این توسعه با تدبیر، عقلانیت و تمدید امید دست‌یافتنی است.
به گزارش فیدوس: رئیس شورای سیاست‌گذاری ستاد حسن روحانی در اصفهان گفت: شعار «به عقب باز نمی گردیم» نشان‌دهنده عزم روحانی و حامیان روحانی برای حفاظت از ریل‌گذاری صورت گرفته برای توسعه است که این توسعه با تدبیر، عقلانیت و تمدید امید دست‌یافتنی است.

حسین نجار با بیان اینکه ستادهای محلی در اصفهان راه‌اندازی شده‌اند، اظهار کرد: تقریباً می‌توان گفت در همه شهرستان‌ها نیز ستادهای حسن روحانی راه‌اندازی و مشغول به فعالیت شده‌اند.

وی افزود: ستاد دانشجویی، جوانان، ایثارگران، هنرمندان و فعالان اقتصادی نیز آغاز به کارکرده‌اند و در حال گسترش فعالیت خود هستند.

نجار به حضور پررنگ احزاب اشاره کرد و گفت: احزاب در اصفهان نیز ستادهای خود را راه‌اندازی کرده و مشغول به فعالیت هستند و یک هم‌افزایی بین آن‌ها ایجاد شده است.

وی تصریح کرد: ستاد شوراها از ستاد ریاست جمهوری کاملاً جداست و ستاد حسن روحانی از کاندیدای خاصی در شوراها حمایت نمی‌کند.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ستاد روحانی در اصفهان گفت: شعار «به عقب باز نمی گردیم» نشان‌دهنده عزم روحانی و حامیان روحانی برای حفاظت از ریل‌گذاری صورت گرفته برای توسعه است که این توسعه با تدبیر و عقلانیت دست‌یافتنی است.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه چهار دهه از انقلاب اسلامی می‌گذرد، انتخابات حساسی را پیش رو داریم. انتخابات می‌تواند قدرت کشور را نشان دهد به همین دلیل از همه می‌خواهم که در این انتخابات شرکت کنند و امیدواریم با حضور حداکثری بهترین انتخاب در میان نامزدهای ریاست جمهوری انجام شود.
منبع: ایسنا
Histats.com START (standard) Histats.com END