آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۹۸۷۰
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۷
ستاد تبلیغات انتخاباتی محمدباقر قالیباف یکی از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در شادگان افتتاح شد.
 به گزارش فیدوس: ستاد تبلیغات انتخاباتی محمدباقر قالیباف یکی از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری شامگاه شنبه در شادگان افتتاح شد.

رئیس ستاد محمدباقر قالیباف در شادگان گفت:ستاد مرکزی با محوریت ستاد مردمی و دانشجویی در مرکزی شهر فعالیت خود را به صورت رسیمی آغاز کرد.
'ولید مغامسی' از آغاز فعالیت تبلیغات محیطی در شهرستان شادگان خبر داد و افزود:نشست های تخصصی با اصناف، دانشجویان و گروه های مردمی تا پایان زمان تبلیغات در مناطق مختلف شهر برگزار می شود.

وی ادامه داد:همچنین به صورت همزمان ستاد فرعی محمدباقر قالیباف در شهر دارخوین فعال شد. مغامسی انتخابات را اجتماعی برای اظهار نظر اقشار مختلف مردم و جلوه‌ای از مشارکت عمومی دانست و تصریح کرد:نظر مردم به ‌عنوان یک مؤلفه تأثیرگذار از اهمیت بالایی برخوردار بوده و این مردم هستند که به ‌واسطه انتخابات در تصمیم‌گیری برای آینده چهار سال کشور نقش ایفا می‌کنند.

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، 29 اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود.

سیدمصطفی آقامیرسلیم، اسحاق جهانگیری، حسن روحانی، سیدابراهیم رئیسی، محمدباقر قالیباف و سید مصطفی هاشمی طبا، 6 نامزد حاضر در عرصه رقابت های دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هستند. 
منبع: شوشان

Histats.com START (standard) Histats.com END