آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۹۷۲۴
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۹
آقای رئیسی چرا مبلغان شما به دنبال صدور حکم اعدام برای منتقدان هستند
فیدوس- باید از آقای رئیسی پرسید این همه اصرار مبلغان شما برای اعدام سریع منتقدان و مخالفان و اتهام زنی و تخریب ایشان به هر ترتیب برای چیست؟ معنای اسلامی رحمانی کجای این طرح است؟

فیدوس-آقای رئیسی کاندیدای محترم انتخابات ریاست جمهوری ما به شما انتقاد داریم، ماگلایه داریم شما که مدعی قانونمداری و دفاع از حقوق محرومان و آسیب‌دیدگان جامعه هستید، شما که مدعی اخلاق‌مداری هستید چرا برابر کسانی که به نام شما و به اسم تبلیغ شما رئیس جمهور و دولت جمهوری اسلامی ایران را متهم به خیانت می‌کنند نمیایستید، چرا نماد قانون‌مداری شما اینجا مشخص نیست.

جناب آقای رئیسی چرا برابر افرادی که در کشور دور افتاده‌اند و با روش افترا و تهمت مخالفان و رقبای شما را به اعدام و زندان و غیره تهدید می‌کنند کنار نمی‌کشید و نمی‌گویید روش امام هستم حضرت رضا (ع) که شما تولیت آستان او را بر عهده دارید در برخورد با منتقدانش اینگونه نبوده، اینکه بدون مسئولیت قضایی و قانونی دیگران را تهدید به اعدام کنید در روش اسلامی و مسیر انقلاب نمی‌گنجد.

حضرتعالی که نمی‌خواهید پس از این انتخابات متهم به بداخلاقی و بی اخلاقی در جامعه شوید، مردم بگویند روش حامیان شما مانند بعضی سابقون عوام‌فریبانه و عاری از معرفت و اخلاق اسلامی بود، پس چرا برابر کسانی که تمام روششان برای تبلیغ حضرتعالی زبان حمله و تخریب و دشمنی است ایستادگی نمی‌کنید تا نمایش عملی اسلام رحمانی را در رفتار و حضور خود نشان دهید، تا مردم نگویند آنچه شما با عنوان حکومت اسلامی طرح کرده‌اید وقتی طلیعه‌اش این است نتیجه‌اش اسلامی نخواهد بود.

کدام اسلام جناب رئیسی، کدام شرع و حکم الهی اجازه می‌دهد بعضی با سوء استفاده از بیان رهبری، تبلیغ حمایت نیروهای نظامی که طبق فرمایش اما حق ورود به مسائل سیاسی‌را ندارند از شما به تبلیغ شما بپردازند، کدام اسلام و قانون اسلامی اجازه می‌دهد که کشور، نظام و انقلاب را بعضی حامیان شما هزینه تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری کنند، که در کشور ما رقابت برای خدمت به مردم است نه برای تهدید و توهین و تخریب همه دست‌آوردهای کشور در طول 35 سال گذشته.

آقای رئیسی لطفاً از آن شخصی که به نام شما پشت تریبون ادعا کرد خاتمی، موسوی و کروبی به زودی اعدام خواهند شد، شما بفرمائید در زمانی که ولی‌فقیه زمان رئیس قوه قضائیه مشخص کرده‌است، کشور قانون جزائی روشن دارد، شما با کدام پشتوانه نتیجه دادگاه برگزار نشده را پیش آپیش اعلام کرده‌اید، آقای رئیسی حامیان امروز شما حامیان انقلاب و نظاتم نیستند، حامیان رهبری هم نیستند، متاسفانه بعضی از ایشان با حمایت شما در حال حاضر عناصر خودسری هستند که در حال پراکندن بزر نفاق و کینه و دشمنی به نام تبلیغ شما در جامعه هستند.

آقای رئیسی با این مبلغان مردم از حکومت اسلامی شما می‌ترسند، جوانان از حکومت اسلامی شما که این حجم از تخریب و کینه و دشمنی در آن موج می‌زند دوری می‌جویند. مردم اسلام و حکومت رحمانی می‌خواهند نه حکومت کینه و عداوت و دشمنی، حکومتی که همه مردم را در قامت مستمندان واجب و صدقه می‌بیند که تا درون اتاق‌های خانه‌هایشان باید کنترل شود. حکومتی که برنامه فروی‌اش اعدام مخالفانش می‌باشد، آقای رئیسی لطفاً با لبخند با مردم ایران صحبت کنید، با زبان رحمانی بگویید برای شما تبلیغ کنند نه با زبان شمشیر و تهدید و خشم. خشم خود را برای جای دیگری نگه دارید و متوجه باشید جمهوری اسلامی ایران، جمهوری بخشش الهی و اسلامی است، سیره معصومین ما این بوده، نه جمهوری که شما هنوز بر سرکار دولت آن نیامده‌اید احکام اعدام و زندان و تعقیب حامیان شما برای مخالفان و منتقدان و مردم آن صادر و جاری شده است.

 

 

Histats.com START (standard) Histats.com END