آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۷۴۷۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۵
عمل غیر اخلاقی و مجرمانه نشر صدای مجهول
به گزارش خبرنگار فیدوس روز گذشته در عملی غیر اخلاقی صدایی منتسب به مدیر مسئول پایگاه خبری فیدوس در بازار کنزالمال با موضوع تعریف و تجمید از مدیریت نامبرده انتشار یافته است.

به گزارش خبرنگار فیدوس روز گذشته در عملی غیر اخلاقی صدایی منتسب به مدیر مسئول پایگاه خبری فیدوس در بازار کنزالمال با موضوع تعریف و تجمید از مدیریت نامبرده انتشار یافته است که ضمن رد کامل آن لازم است مسائلی در رابطه با مدیریت این بازار مطرح شود.

لازم به ذکر است مدیریت شرکت پیمانکاری اداره کننده بازار کنزالمال طی ماه گذشته شکایتی علیه این پایگاه خبری با استناد به مواردی با عنوان نشر اکاذیب طرح کرده‌اند، که انشاالله از طریق تیم وکلای قانونی این رسانه با ارائه مستندات روشن به آن پاسخ خواهند داد باشد که این موضوع به شرح موارد زیر برای نهادهای قضایی، امنیتی و قانونی به عنوان مبنای بررسی و پیگیری مد نظر قرار گیرد

-در خصوص مبلغ بدهی 30 میلیارد تومانی پیمانکار

-مشکلات مربوط به نحوه مدیریت و اخذ مبالغ پیش و اجاره توسط پیمانکار

-وضع نامشخص تمدید قرارداد نامبرده از تاریخ 18/10/1395

-نبود تضامن کافی پیمانکار در خصوص اجاره بها و تامین خسارت تاخیر و مبلغ رهن دریافتی از غرفه داران

-همچنین دلایل تخریب فضای روبروی بازار درست چند روز مانده به پایان قرارداد قانونی و ایجاد مشکلات

در پایان باید اشاره کنیم نظر کارشناسی و انتقادی رسانه فیدوس در خصوص مدیریت بازار کنزالمال مبتنی بر موارد زیر با اتکار به مسائل فوق است:

-هرچه سریعتر بهتر می‌بود با ذاعلام مزایده بازار کنزالمال در ماه گذشته در همه رسانه‌ها اسناد آن هم به متقاضیان ارائه می‌شد.

-در حال حاضر مدیریت بازار کنز المال به دلیل مبهم بودن شرایط اداره آن و معضلات و مسائل مربوط به آن که نمونه آن را می‌توان در پروژه مجموعه تجاری کاسپین بندر انزلی هم مشاهده کرد قابل دفاع نیست.

- هرحا عمل به قانون برای واگذاری و اداره یک مجموعه دچار ضعف شود باید منتظر بود مشکلاتی پیش بیاید، در موضوع بازار کنزالمال نیز مشکلات مختلفی وجود دارد که بعضی از آنها مانند اثر گذاری بر مکانیزم بازار خرمشهر و آبادان جنبه عمومی داشته و بعضی دیگر مانند شرایط عرضه کالا و اداره آن در این بازار و برخورد با کسبه جنبه خصوصی دارد.

در پایان مجموعه رسانه فیدوس منتقد جدی استمرار فعالیت پیماکنار بدهکار اداره کنزالمال است که توانایی بازپرداخت بدهی و جریمه‌های خود را طبق اسناد  ارائه شده از سوی مالی آن سازمان و اداره بازرسی دبیر خانه شورای عالی مناطق آزاد در مورخ 29/10/1395 ندارد.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
هادی صفایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۵
0
0
بنام خدا.با نقطه نظرات رسانه فیدوس موافقم.اگر قانون در مورد این پیمانکار اجرا میشد و در وقت مورد نظر مزایده قانونی اعمال میشد ، الآن در آستانه عید نوروز شاهد این وضعیت نابسامان نبودیم.فضای سبز مقابل کنزالمال را هیچ قدرتی نمیتوانست اینچنین نابود کند.آیا پیمانکار کنزالمال فراتر از قانون است؟ متاسفانه نامبرده توسط عوامل ذی نفع شاغل در منطقه آزاد حمایت میشود!!!
Histats.com START (standard) Histats.com END