آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۳۶۳۶
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۶
رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز با مزاح و کنایه نسبت به اعلام خبر کاندیداتوری زاهدی در انتخابات ریاست جمهوری واکنش نشان داد.
به گزارش فیدوس، در جریان بررسی بندی از ماده ۷۹ لایحه برنامه ششم در جلسه علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه) قاسم احمدی لاشکی نماینده نوشهر پیشنهاد حذف این ماده مربوط به سازمان دانش آموزی را مطرح کرد که لاریجانی این پیشنهاد را به رای نمایندگان گذاشت.

هنگامی که مجلس وارد مرحله رای گیری از نمایندگان شد محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در جایگاه هیأت رئیسه حضور داشت و با نشان دادن عدد ۲ به نشانه مخالفت با حذف این پیشنهاد رای اش را به نمایندگان با صدای بلند اعلام می کرد که در این هنگام رییس مجلس با مزاح خطاب به او گفت آقا بروید رایتان را بدهید، کاندیدای ریاست جمهوری هم که هستید؛ اینجا ایستاده‌اید و دو دو می کنید. اینگونه رای نمی‌آوری، رای بدهید!

این صحبت رئیس مجلس با خنده تعدادی از نمایندگان مواجه شد.
روز گذشته خبری در مورد کاندیداتوری زاهدی در انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد که امروز او در پاسخ به خبرنگاران در این‌باره گفت : این موضوع را از قول همان خبرنگاری که آن را مطرح کرده بپرسید و زاهدی حاضر به تائید یا تکذیب این خبر نشد.
منبع: ایسنا
Histats.com START (standard) Histats.com END