آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۳۵۲۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۹
معادله نفت، دست نشان و فیروز کریمی
عضو علی‌البدل هیات مدیره باشگاه نفت آبادان گفت:‌ چهار پنج گزینه برای جایگزین دست‌نشان مدنظر ما است که فیروز کریمی یکی از این گزینه‌‌ها است.

به گزارش خبرنگار ورزشی فیدوس به نقل از ایسنا عضو علی‌البدل هیات مدیره باشگاه نفت آبادان گفت:‌ چهار پنج گزینه برای جایگزین دست‌نشان مدنظر ما است که فیروز کریمی یکی از این گزینه‌‌ها است.

مظفر شاملی  ‌در خصوص خبرهایی مبنی بر کنار گذاشتن نادر دست‌نشان از سرمربیگری نفت آبادان و جایگزینی فیروز کریمی، اظهار کرد:‌ روز گذشته (شنبه) با مدیرعامل باشگاه بودیم که صحبتی هم در خصوص مربی شد. چهار پنج گزینه در بخش سرمربی مدنظر ما است ولی تاکنون هیچ کدام جواب قطعی نداده‌اند. فیروز کریمی نیز یکی از گزینه‌‌های مدنظر ما است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا در صورتی که به نظر می‌آید دست‌نشان عملکرد خوبی داشته است و عدم نتیجه‌گیری تیم تنها به او بر نمی‌گردد، قصد چنین تغییری را دارید؟ گفت: ‌البته معلوم نیست که سرمربی تغییر کند. به هر حال نیم‌فصل است و ما روی مربی و بازیکن صحبت کردیم.

عضو علی‌البدل هیات مدیره باشگاه نفت آبادان خاطرنشان‌کرد: در حال حاضر تغییر خاصی در بخش سرمربی نیست و بحث این است که اگر تیم وارد بحران شد با در نظر گرفتن چند گزینه، به فکر آینده تیم باشیم.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که فکر نمی‌کنید مطرح شدن چنین موضوعی تمرکز سرمربی و بازیکنان را بر هم بزند؟ گفت: خیر، تمام مربیان ایران می‌دانند که ثابت نیستند و هر مربی که سه چهار باخت بیاورد، ممکن است جای خود را به دیگری بدهد. به هر حال مدیریت حق دارد که آینده را هم ببیند. ما کمیته بحران داریم و اگر تیم وارد بحران شد باید از قبل تصمیمی برای این شرایط گرفته شده باشد. به هر تغییر سرمربی یک شوک است.

شاملی در خصوص فیروز کریمی نیز عنوان کرد: زمانی که در لیگ یک هم بودیم، کریمی مدنظرمان بود که بحث جراحی حنجره‌اش مطرح شد و او نتوانست بیاید. بعد هم با دست‌نشان به توافق رسیدیم و خدا را شکر او توانست تیم را جمع و جور کند و نتیجه هم گرفتیم و به لیگ برتر صعود کردیم.

وی با بیان این‌که در حال حاضر جایگاه تیم بد نیست، گفت: اگر بتوانیم چهار پنج بازیکن خوب جذب کنیم، مشکل‌مان حل می‌شود. به هر حال آن‌چه به تیم ما ضربه زد تعطیلات لیگ بود، چرا که تیم‌مان جوان بود و چنین شرایطی برایش سخت بود. ان‌شاءالله که در دور برگشت بتوانیم نتایج را جبران کنیم.

عضو علی‌البدل هیات مدیره باشگاه نفت آبادان در پاسخ به این سوال که آیا دست‌نشان لیست ورودی و خروجی را به باشگاه تحویل داده است؟ عنوان کرد: ‌او یک لیست پنج نفره برای جذب بازیکن که شامل بازیکنانی از جمله ‌نورمحمدی، عقیلی، افشین و بدرلو است را به باشگاه داده است. همچنین دنی، بازیکن کلمبیایی را رد کردیم. بازیکنان مصدومی از جمله احمدی و میلاد جهانی نیز از لیست‌مان خارج شدند. در کل ما  می‌توانیم چهار بازیکن جذب کنیم.

وی در پایان با اشاره به مشکلات مالی این باشگاه، گفت:‌ به نظرم آقای عیسی‌زاده، مدیرعامل باشگاه با توجه به پولی که داشته‌ایم، به خوبی کار کرده است.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
کنار سیکلین آبادان
|
United States
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
0
1
جدا خجالت شرم اور فوتبال آبادان دست چه کسانی افتاده فوتبال آبادان چی بود و حالا به چه روزی افتاده ، چرا آبادان را دست آبادانی فهیم دلسوز فوتبال شناس نمی دهند نه غیر فوتبالی !فوتبال آبادان بی صاحب یتیم شده !
Histats.com START (standard) Histats.com END