آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۳۵۰۶
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۲
انتشار دو رمان و یک کتاب در حوزه فلسفه از نشر بوتیمار
به گزارش خبرنگار فرهنگی فیدوس سه اثر جدید در حوزه رمان و فلسفه در هفته جاری توسط انتشارات بوتیمار در بازار کتاب ایران منتشر شد.

یادداشتهای یک زن مطلقه/ مارکسیسم و فلسفه/ خانه 

کتاب مارکسیسم و فلسفه اثر الکس کالینیکوس با ترجمه اکبر معصوم بیگی، اثری ویژه و خاص در حوزه بررسی جنبه‌های ذاتی و ویژه اندیشه‌های مارکسیستی می‌باشد. این اثر چالشی نگاهی از درون به موضوع مارکسیسم به عنوان جهانبینی درونی دارد.

این کتاب اخیراً توسط انتشارات بوتیمار نشر یافته است

 

*

یادداشتهای یک زن مطلقه/ مارکسیسم و فلسفه/ خانه

 کتاب یادداشت‌های یک زن مطلقه، رمانی اثرگذار از حیفا بیطار رمان نویس مشهور سوری با ترجمه روح‌الله رحیمی است، این اثر را می‌توان آینه تمام نمایی از مرارت و زندگی سخت زن شرقی در شرایطی دانست که تعریف عشق، عواطف و دلبستگی‌ها درگیر انواع موانع شده است. این رمان بیش از این از جهت جسارت نویسنده در بیان شرایطش اهمیت دارد.

این کتاب اخیراً توسط انتشارات بوتیمار منتشر شده است.

*

یادداشتهای یک زن مطلقه/ مارکسیسم و فلسفه/ خانه 

رمان خانه اثر تونی موریسون نویسنده شهیر سیاه‌پوست آمریکایی، با برگردان احمد حسینی که پیشتر کتاب بکت به روایت بدیو از او در بازار نشر عرضه شده بود، اثری است در حوزه عمیق‌ترین آرزوها و خواسته‌های انسان تحقیر شده، خانه اثری حماسی در مورد فردی سیاه پوست است که ÷س از بازگشت از جنگ با جهان و شرایطی ویژه برخورد می‌کند. حوزه اثر گذاری این رمان بر مخاطب بی‌اندازه تلخ و چشمگیر است.

این کتاب اخیراً توسط انتشارات بوتیمار منتشر شده است.

 

Histats.com START (standard) Histats.com END