آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۳۵۰۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۳
مدیر عامل منطقه آزاد کیش تاکید کرد:
قرار گرفتن دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد درزیر مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی سبب ایجاد محدودیت خواهد شد اما امیدواریم هر آنچه که به خیر و صلاح کشور است انجام شود.
به گزارش فیدوس:مدیر عامل منطقه آزاد کیش با تاکید بر اینکه قرار گرفتن دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد به عنوان زیر مجموعه وزارت اقتصاد و دارایی حرکت خوبی نیست گفت: این کار برعملکرد مناطق آزاد تاثیر می گذارد.
 علی اصغرمونسان عصر جمعه در حاشیه بازدید از طرح های عمرانی ، اقتصادی و فرهنگی که حجت الاسلام حسینعلی نیری رئیس دادگاه عالی انتظامی قضات نیز حضور داشت در جمع خبرنگاران به ابلاغیه رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی و گسترش دامنه فعالیت مناطق آزاد اشاره کرد و گفت : قرار گرفتن دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد درزیر مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی سبب ایجاد محدودیت خواهد شد اما امیدواریم هر آنچه که به خیر و صلاح کشور است انجام شود.
وی در این بازدید از اضافه شدن شناور جدید 400 نفره به ناوگان مسافربری کیش خبر داد و گفت : قرار است این شناور در مسیرهای چارک و بندرلنگه به کیش و بالعکس به مسافران خدمات ارائه کند.
مدیر عامل منطقه آزاد کیش با تاکید بر اینکه کیش می تواند در حوزه حمل و نقل دریایی و مسافرت دریایی نسبت به سایر مناطق کشور سرآمد باشد افزود:این شناور استاندارد مناسبی دارد و امیدواریم با تلاشهای شبانه روزی دست اندرکاران در این حوزه شاهد افزایش کیفیت و توسعه گردشگری دریایی باشیم.
وی افزود : سه شناور دیگر با ظرفیت 80 نفر در آینده نزدیک به ناوگان دریایی کیش افزوده خواهد شد .
مونسان تصریح کرد: همانطور که خرید هواپیما و توسعه ناوگان هوایی کیش می تواند به افزایش گردشگر کمک کند توسعه دریایی نیز کمک زیادی به عرصه گردشگری خواهد کرد .
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و معاونان سازمان به همراه رئیس دادگاه عالی انتظامی قضات عصر جمعه از طرح های عمرانی کیش همچون ،بندرگاه ، ترمینال جدید فرودگاه ، تصفیه خانه 10 هزار متر مکعبی و همچنین شناورهای جدید و چندین طرح دیگر بازدید کردند .
منبع: فرینا
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
JimmiNil
|
Russian Federation
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۸
0
0
mIBhtr http://www.LnAJ7K8QSpfMO2wQ8gO.com
Histats.com START (standard) Histats.com END