آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۳۴۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۰
مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم
امیر سلکی بیان کرد: قشم در میان مناطق آزاد کشور و مناطق مرزی با عملیاتی کردن این طرح پیشرو ساماندهی فعالان اقتصادی با هدف سالم سازی روند فعالیت های خدماتی است.

به گزارش فیدوس: مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از طرح سرشماری فعالان اقتصادی در سرتاسر این جزیره براساس مصوبه هیئت وزیران خبر داد.
امیر سلکی روز شنبه بیان کرد: طرح تهیه بانک اطلاعاتی فعالان اقتصادی در قشم با مشارکت اداره پست این شهرستان و با هدف نظم بخشی و ارتقای نظام سلامت اداری شامل همه فعالان اقتصادی اعم از اصناف، کارت بازرگانی، شرکت ها و موسسات  می شود.

وی گفت: قشم در میان مناطق آزاد کشور و مناطق مرزی با عملیاتی کردن این طرح پیشرو ساماندهی فعالان اقتصادی با هدف سالم سازی روند فعالیت های خدماتی است.

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم با اعلام اینکه بیش از 25 سال از تاسیس مناطق آزاد در ایران می گذرد، افزود: منطقه آزاد قشم با اجرای این طرح به پایلوت بانک اطلاعاتی فعالان اقتصادی بین مناطق آزاد و مناطق مرزی کشور تبدیل می شود.

او ادامه داد: بیش از 10 هزار واحد اقتصادی در قشم فعالیت می کنند که ساماندهی آنها و ثبت فعالیت هر واحد در سامانه ویژه با هدف سالم سازی فضای کسب و کار از وظایف سازمان منطقه آزاد قشم است.

جزیره قشم با یکهزار و 500 کیلومتر مربع وسعت و حدود 120 هزار نفر جمعیت مشتمل بر سه شهر قشم، درگهان و سوزا و 62 روستا در جنوب کشور واقع شده است.
منبع: فرینا

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
JimmiNil
|
Russian Federation
|
۰۷:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۸
0
0
xMfnDW http://www.LnAJ7K8QSpfMO2wQ8gO.com
Histats.com START (standard) Histats.com END