آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۳۴۱۷
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۸
ترویج سفر با هدف اشتغالزایی و ترویج کالاهای ایرانی
محمد محب خدایی بیان کرد: جشنواره همام در راستای شعار «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» با ترویج سفر در زمینه اشتغالزایی و ترویج کالاهای ایرانی اجرا می‌شود.
به گزارش فیدوس: این جشنواره در راستای شعار «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» با ترویج سفر در زمینه اشتغالزایی و ترویج کالاهای ایرانی اجرا می‌شود.
 با تشریح جشنواره (همام) همت ملی، اقتصاد مقاومتی از جوایزه این طرح از جمله ۱۰۰۰ تور رایگان به همراه اقامت سه روزه در کیش با خرید کالاهای ایرانی و اشتغالزایی برای ترویج سفر با مولفه‌های صحیح گردشگری خبر داد.
 محمد محب خدایی درباره جشنواره (همام) افزود: این جشنواره در راستای شعار «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» با ترویج سفر در زمینه اشتغالزایی و ترویج کالاهای ایرانی اجرا می‌شود.

خدايي با اشاره به اینکه مراحل اولیه جشنواره (همام) از میلاد یامبر آغاز شده است، درباره چگونگی شرکت در این جشنواره گفت: در حال حاضر مراحل ثبت نام شرکت‌ها است و هیچ هزینه ای نیز از طرف این شرکت ها و در ادامه مردم برای حضور در این جشنواره نیاز به پرداخت ندارند و کار بازاریابی آن را نیز سازمان منطقه آزاد کیش انجام می‌دهد و همه این کارها برای تشویق جهت خرید کالاهای ایرانی و جلوگیری از خروج ارز است، همچنین فرهنگ سفر نیز با مولفه‌های صحیح گردشگری گسترش باید.

وي با بیان اینکه هم اکنون بیشترین تولیدکنندگان برند ایرانی در جشنواره (همام) از صنایع غذایی هستند و در ادامه صنایع دیکی همچون خودرو نیز به لیست این طرح اضافه خواهد شد، گفت: در حال حاضر روند ثبت نام از تولیدکنندگان برند ایرانی در حال انجام است و در آینده ای نزدیک لیست نهایی محصولات برای مردم و همچنین زمان قرعه کشی از طریق رسانه‌ها و تیزرها اعلام خواهد شد.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش افزود: در جشنواره (همام) هر کسی که کالای ایرانی خرید کند و یا خرید کالاهای ایرانی آنها بیشتر باشد و در نهایت به اشتغالزایی کمک کرده باشد، امتیاز بیشتری کسب خواهد کرد و جوایز این جشنواره نیز 1000 تور رایگان به همراه اقامت سه روزه در کیش است.


منبع: تسنیم
Histats.com START (standard) Histats.com END