آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۳۳۰۵
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۳
در نشست شورای اداری شهرستان کنگان؛
به گزارش خبرنگار «فیدوس» امام جمعه کنگان با انتقاد از شیوع پارازیت های ماهواره ای اظهار داشت: پارازیت ها این بار نه تنها شبکه های استانی بلکه شبکه های سراسری را از مردم کنگان گرفته به گونه ای که مردم حتی از دیدن برنامه ها و اخبار کشور نیز محروم شده اند.
به گزارش فیدوس، امام جمعه کنگان گفت: با توجه به گذشت مدت زمان دوره سرپرستی شهرداری کنگان اعضای شورای اسلامی وضعیت شهردار مرکز این شهرستان را تعیین تکلیف کند.

حجت الاسلام محمود محمودی در نشست شورای اداری شهرستان کنگان افزود: تلاش های سرپرست شهرداری کنگان قابل تقدیر است اما مسئله بلاتکلیفی تعیین شهردار نیز موضوعی است که باید در مورد آن تصمیم گیری شود.

وی یادآورشد: تعیین تکلیف شهردار شهر مهمی چون کنگان، یکی از خواسته های بحق مردم از شورای اسلامی شهر و دیگر دستگاههای مسئول است که شهروندان امیدوارند این مسئله هرچه زودتر با انتخاب و انتصاب شهرداری قوی پایان پذیرد.

امام جمعه کنگان همچنین با انتقاد از شیوع پارازیت های ماهواره ای در کنگان اظهار داشت: پارازیت ها این بار نه تنها شبکه های استانی بلکه شبکه های سراسری را از مردم کنگان گرفته به گونه ای که مردم حتی از دیدن برنامه ها و اخبار کشور نیز محروم شده اند.

وی از متولیان امر خواست که ضمن رفع این مشکل چاره ای اساسی برای آن بیاندیشند و افزود: تداوم این کار خساراتی در حوزه عقیدتی بهمراه خواهد داشت که از جمله آن تمایل به استفاده از ماهواره است.

کمبود پزشک شیفت شب

محمودی با تقدیر از روسای دانشگاه علوم پزشکی، بیمارستان امام خمینی (ره) و شبکه بهداشت و درمان در جذب و اضافه کردن چندین متخصص از جمله سونوگراف زن به مجموعه درمانی شهرستان کنگان گفت: یکی از نگرانی های مردم کمبود پزشک عمومی در شیفت شب است که انتظار می رود با تدبیر مناسب این دغدغه بحق مردم نیز حل شود.
*
منبع: جنوب نیوز
Histats.com START (standard) Histats.com END