آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۲۹۹۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۷
به گزارش خبرنگار فیدوس مدیر عامل منطقه آزاد اروند در نخستین واکنش نسبت به نامه حمید فرخ نژاد ضمن اعلام عدم دریافت چنین نامه ای در خصوص مسائل مطرح شده به نکاتی اشاره کرد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: نامه ای از حمید فرخ نژاد مبنی بر اعلام کناره گیری اش از تصدی مشاور هنری این سازمان و دبیر جشنواره فیلم فجر دریافت نکرده ام.

اسماعیل زمانی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: فرخ نژاد اگر گله و شکایتی دارد می تواند با مراجعه و یا گفتمانی دو سویه در جهت رفع آنها اقدام کند.

وی اظهار کرد: فرخ نژاد اخیرا ملاقاتی با من نداشته است که موضوع لاینحل مانده ای را مطرح کرده باشد، تنها بحث صندوق توسعه هنر است که انجام کارهای حقوقی آن هم در حال پیگیری است.

زمانی تصریح کرد: من  نیز توصیه کرده ام که کارهایشان را آغاز کنند تا کارهای حقوقی این صندوق به اتمام برسد.

به گزارش خبرنگار مهر، از صبح امروز خبری تحت عنوان اعلام برکناری حمید فرخ نژاد از تصدی اش به عنوان مشاور هنری این سازمان و دبیری جشنواره فیلم اروند طی نامه ای ارسالی به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند منتشر شد که بازتاب گسترده ای در فضاهای مجازی داشت.

در متن نامه سرگشاده ای که حمید فرخ نژاد خطاب به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اورند آورده است،  آمده است: حدود سه سال پیش به نیت تحقق آرزوهایم برای آبادان و خرمشهر مظلوم و محروم و ادای دین به جوانان محروم و فراموش‌شده این دیار و احیای روزگار پرافتخار فرهنگی این دو شهر و تقسیم بضاعت هنری‌ام با آن‌ها، پیشنهاد شما را به‌عنوان مشاور هنری‌تان پذیرفتم. خدا را شکر می‌کنم در تمام این مدت بدون دریافت یک ریال از تشکیلات متمول شما همه تلاشم را تا آن‌جا که در توانم بود به‌کار بردم تا از همه ارتباط و اعتبارم در بین همکاران و مدیران فرهنگی کشور برای انجام وظیفه در قبال مردم شهرم استفاده کنم، ولی متاسفم که اعلام کنم همه با من همکاری کردند به‌جز شما و هیئت‌مدیره و زیرمجموعه فرهنگی‌تان.  

در ادامه این نامه آمده است: همه تلاشم برای احداث فضاها و زیرساخت‌های هنری به وعده بی‌نتیجه و جلسات بی‌ثمر و چند عکس یادگاری مراسم کلنگ‌زنی ختم و در میان جلسات هیئت‌مدیره‌تان گم شد. از جشنواره اروند که ابتر ماند و از بودجه فرهنگی منطقه‌ای که شامل همه بود جز هنرمندان منطقه و حاصل این سه سال تلاش و دوندگی و خرج کردن اعتبارم فقط خجل بودن در مقابل همشهریان و جوانان عزیز شهرم بوده. به‌خاطر کم‌کاری‌ها و بی‌توجهی‌تان به فرهنگ و هنر این دیار، شما و تیم‌تان را نمی‌بخشم که یادتان باشد می‌توانستید و نکردید.

منبع: مهر
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
فرزند آبادان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۴
0
0
درود به شرف و غیرت حمید فرخ نژاد فرزند با شرف و غیرتمند و دلیر و شجاع آبادان ...
ای کاش نمایندگان ترسو و بزدل شهر یک جو غیرت و مردانگی و شجاعت از حمید خان فرخ نژاد یاد بگیرند ...
در سه سال گذشته بیش از ۵۰ میلیارد تومان بودجه در معاونت فرهنگی بوده اما اگر شما تحولی در منطقه دیدید ماهم دیدیم ...
واقعا باید تاسف خورد به حال زمانی و نعمت زاده که باید آن دنیا جوابگوی شهدا و مخصوصا شهید جهان آرا باشند که با سواستفاده از نان مقدس شهید جهان آرا به این پستها رسیده اند ...
ما مردم آبادان به امید زنده ایم و امیدواریم روزی برسد که دست امثال نعمت زاده و زمانی از این شهر کوتاه بشود ...
یک شهروند
|
Netherlands
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۴
0
0
مدیر عاملی که از اطراف خودش خبر نداره چطور میتونه یک ارگان به این مهمی رو اداره کنه وقتی اطرافیانت همچنین موضوعی را از شما پنهان کردن یا به گفته شما از آن بی اطلاعید چطور میتوانید در حسن انجام کار آنها مطمئن باشید
Histats.com START (standard) Histats.com END