آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۲۹۳۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۷
انتشار خبری شگفت انگیز از منطقه آزاد اروند
به گزارش فیدوس موسسه هنری گروه تجار سوری در حوزه پوشاک و لوازم آرایشی و بهداشتی و تنقلات و... را دعوت کرده و با همکاری بخش گردشگری منطقه آزاد اروند قرار است نمایشگاه زمستانه برگزار کنند

امروز انتشار خبری از سوی معاونت گردشگری منطقه آزاد اروند باعث تعجب و شگفتی شد، ابراز تمایل تجار سوری به سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد اروند!

در این خبر آمده است که با دعوت یک موسسه هنری و هماهنگی معاونت فرهنگی و گردشگری منطقه آزاد اروند گروهی از تجار سوی   به منطقه دعوت شده‌اند که در راس این هیئت رئیس اتاق بازرگانی دمشق بوده، مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند این گروه را در خبر اینطور تشریح کرده است که هیئتی از تجار سوری با همراهی هشام طباع رئیس اتاق بازرگانی دمشق مهمان یک موسسه هنری بوده‌اند، مهدی اسدی در ادامه گفته: معاونت محترم فرهنگی، اجتماعی و گردشگری خدمات قابل توجه به موسسه هنری مورد نظر  و هیئت بازرگانی سوری جهت همکاری‌های تجاری آتی ارائه داده است. ایشان گفته در این جلسه شرایط مناسب تجاری بین دو کشور مطرح شده است.

ایشان در ادامه این هیئت را فعالان حوزه پوشاک، لوازم آرایشی و بهد اشتی، تنقلات و صنایع دستی بوده‌اند، و در نهایت توافق شده این گروه بازرگانی در زمستان سال جاری در اروند نمایشگاه برگزار نمایند و این نمایشگاه تجاری توسط موسسه هنری مورد نظر با همکاری ویژه امور گردشگری برگزار شود!

حال چند سئوال:

-چرا یک هیئت بازرگان سوری را یک موسسه هنری در منطقه دعوت کرده؟

-چرا خدمات به یک هیئت تجاری را که توسط این موسسه هنری دعوت شده معاونت فرهنگی و گردشگری داده؟

-چرا حضور یک هیئت بازرگانی و تجاری و جلسه با معاونت گردشگری منجر به برگزاری نمایشگاه زمستانه تجاری شده؟

-چرا باید یک هیئت بازرگانی شامل فعالان حوزه پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، تنقلات وصنایع دستی با معاون گردشگری سازمان جلسه برقرار گرده و برای برگزاری نمایشگاه توافق کرده‌اند؟

-چرا یک نمایشگاه زمستانه در حوزه پوشاک، تنقلات و لوازم بهداشتی و... را یک موسسسه هنری به عنوان متولی برگزار می‌نماید؟

-نقش معاونت سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند در جذب سرمایه‌گذار چیست؟

-آیا کشور سوریه که در حال حاضر با توجه به شرایط خاصی که دارد هیچ نوع تولید مشخصی ندارد برای ما در حوزه پوشاک، تنقلات و لوازم آرایشی بهداشتی قرار است نمایشگاه برگزار کند؟

-آیا در شرایطی که کشور سوریه در این حوزه‌ها هیچ تولیدی و شاخصی ندارد، بارزگان سوری قرار است اقلام کشورهای دیگر را با همکاری یک موسسه هنری و مسئولیت معاونت گردشگری در منطقه آزاد اروند در نمایشگاه زمستانه به مردم عرضه کنند؟

- اگر شخصی به عنوان بازرگان داخلی محصولات شرکت چینی در حوزه مثلاً پوشاک را طی بازدید و اتقبال مفصل در منطقه قول بدهد که توسط یک موسسه هنری و با مسئولیت معاونت گردشگری در نمایشگاه زمستانه عرضه کند کسی می‌پذیرد و اساساً به عنوان یک موضوع عقلانی به آن نگاه می‌کند یا مسئول و شخصی که چنین طرحی را اجرا کرده و خبری کرده به دلیل این سهل انگاری توبیخ می‌کند؟

*
اما در پس همه این سئولات باید به این مووع اشاره کرد که بر ما روشن شده مدیر عامل و مدیران ارشد سازمان منطقه آزاد اروند  و مدیریت دبیرخانه مناطق در حال حاضر با وجود همه موانع موجود حداکثر تلاش را برای حل مشکلات به کار برده است اما متاسفانه گاه با سهل انگاری بعضی افراد حتی اگر در حد درج یک خبر باشد چهره مناطق آزاد با وجود کارهای بسیار بزرگ و کلان در حوزه های مختلف که اساساً خبری نمیشوند مخدوش شده و این مسائل عملکرد ایشان را تحت شعاع خود قرار میدهد.

 

 

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
JimmiNil
|
Russian Federation
|
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷
0
0
AIM0Kr http://www.LnAJ7K8QSpfMO2wQ8gO.com
Histats.com START (standard) Histats.com END